gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Nalan - Ömrümce Hep Adım Adım

Konu, 'N-O Harfli Şarkılar' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

ömrümce hep adım adım notaları ömrümce hep nota nalan ben kalbimden başka yerde akor notası ömrümce hep adım adım her yerde seni aradım
    ben kalbimden başka yerde inan seni bulamadım
    kenarlarda köşelerde kadehlerde şişelerde
    ben kalbimden başka yerde inan seni bulamadım

Nalan - Ömrümce Hep Adım Adım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ad

Ad

Kendi ismiyle çağırıldığını görmek insanlar arasında iyi bilinmeye, kötü nam yapmış bir isimle anılmak kusurlu hal ve davranışlara, iyi insanların ismiyle çağrılmak ya da böyle bir adla kendi isminin değiştiğini görmek iyi bilinmeye ve hayırla anılmaya ddelalet eder.Rüyada duyulan adlar çok önemlidir ve bu adların anlamlarına göre yorumlanır.Rüyada adinin baska bir isimle degistigini gören,...
  2. Nalan - Bunun Adı Sevda

Nalan - Bunun Adı Sevda

ah yüreğim umutlara küskün ah yüreğim tutsaklığına düşkün seni yaşadım seni istedim seni kendimden bile çok sevdim ah bedenim yılları tüketti ah yüreğim ölümüne sevdi kendi kendimi avuttum yalanla asla sönmedi bu ateş zamanla her derdime ortak ettiğim duvarların dili olsa konuşsa bunun adı sevda ölümüne sevda yanma demekle olmuyor bunun adı sevda başka dudaklarda aynı tadı bulmuyor bu can...
  3. Anlayış gösterip, algılanamamaktan...Sıkıldım, hep bir adım önde olmaktan...:cry:

Anlayış gösterip, algılanamamaktan...Sıkıldım, hep bir adım önde olmaktan...:cry:

Sıkıldığımı anladım.... Doğru düşünmeye çabalamaktan, Kendi doğrularımla evrensel doğruları mukayese edip; ortalamaya uğraşmaktan... Bu doğrultuda yaşamaya çalışmaktan... Cidden çok sıkıldım, doğru kalmaya uğraşmaktan... Sıkıldım, doğru dediğimizin kişisel oluşundan, Kimseyi "benim doğrum da bu" dediği için zorlayamamaktan... Anlayış gösterip, algılanamamaktan... Sıkıldım, hep...
  4. adım adım Türkiye

adım adım Türkiye

ünlü mankenlerizmiden Tülin Şahin!in reklam resimlere bakalım nerelerde geziniyormuş..... TÜLİN'Lİ REKLAMLAR AVRUPA'DA! TÜLİN ŞAHİN’İN DE YER ALDIĞI TÜRKİYE REKLAMLARI OTOBÜSLERİ VE DURAKLARI SÜSLEDİ... Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın 2009 yılı tanıtım kampanyası kapsamında hazırladığı manken Tülin Şahin'in yer aldığı afişler, İtalya'nın Roma ve Milano ile İspanya'nın Madrid kentinin...
  5. Adım Adım O'nun İzinde

Adım Adım O'nun İzinde

Arkadaşlar Semerkand dergisi yol izinde hakkında bilgiler var mı elinizde

Sayfayı Paylaş