gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Nalan - Sev Diyemem

Konu, 'N-O Harfli Şarkılar' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Gözlerin beni kor gibi yakar canım Fırtına kopar yaklaşma sakın Sevinçler uzak hüzünler bana yakın
    Allah'ım sabah olmasın sakın

Gelemem sana gelemem sev diyemem

Bedenim senin her anım yalnız senin
    Benliğimi sarar tenin ellerin
    Gün gelir masum bir bakış yeter bana
    Umutlar yeşerir taşar dünyama

Bilemem seni bilemem, yanıyor bedenim
    Beni gönlüne sar diyemem

Sen bana gül beni biraz oyala
    Bir günüm geçmedi yana yana
    Katlanamam bu acıya
    Yar bana gör bana gel

Nalan - Sev Diyemem konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müslüm Gürses - Gitme Diyemem

Müslüm Gürses - Gitme Diyemem

Mecburum Diyorsun Gitmeye Birtanem Bilirsin Huyumu Kal Demem Diyemem Birtanem Sar Beni Koynuna,Hasretim Bağrına Yaradan Aşkına,Bakma Hiç Ardına Birtanem Sararmış Rengimi,Yıkılmış Halimi,İstemem Görmeni İstemem Ahh Git Artık Ne Olur Durma Git Birtanem Durma Git Ağlıyorken Görme Beni İstemem Boynumu Bükerim,Dönmeni Beklerim,Hasreti Çekerim Kal Demem Diyemem,Diyemem,Diyemem Birtanem........
  2. Ebru Gündeş - Gel Diyemem

Ebru Gündeş - Gel Diyemem

yazamiyorum tek bir satir senin hatiran yok ki bende bir iki saat beraber olmak ask icin yetermi sence ne olacak bilemiyorum bir dugum ki cozemiyorum sevmiyorum seni sevemiyorum sana hayir diyemiyorum gel diyemem sev diyemem veremem veremem soz veremem kal diyemem git diyemem sevemem sevemem seni sevemem diyorsunki dost olalim goruselim konusalim uzulursun, kirilirsin bilki sonundan...
  3. "İzmir'in suyunu için, diyemem"

"İzmir'in suyunu için, diyemem"

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, kentin içme suyundaki arsenik tartışmasıyla ilgili "Şu an şebekeye Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı sınır değerin üstünde su verdiğimiz için vatandaşlarımıza 'Suyu içebilirsiniz' diyemem. Bakanlığa parametrenin yükseltilmesi için müracaat ettik, ancak henüz bir cevap alamadık'' dedi. Kocaoğlu, arsenik oranlarının yüksek olduğu bilgisini,...
  4. Bülent Ersoy'a Hanım Diyemem

Bülent Ersoy'a Hanım Diyemem

Yıllardan beridir belkide herkes ona deli gözüyle baktı. Bu nasıl sanatçı dedi belkide... Ama Mustafa Topaloğlu herkesin bildiği ve konuşmaya cesaret edemediklerini söyledi. Belkide reklam kokan hareketler bunlar ama yinede söyledi... :) NASIL 'UZAYLI' OLDUĞUNU BALÇİÇEK PAMİR'E ANLATAN MUSTAFA TOPALOĞLU DİVA'YI KIZDIRACAK SÖZLER SÖYLEDİ Mustafa Topaloğlu, Balçiçek Pamir'le Söz Sende...
  5. Nezih-git diyemem

Nezih-git diyemem

Meleklerim bu şarkıyı severek ve beğenerek dinliyorum.Tavsiye ediyorum mutlaka dinleyin:ehi: Nezih-git diyemem Git bırakıp uzaklara git Ardında yaşlı gözlere kıyıp git Git bırakıp uzaklara git İstesemde dön desemde hadi git Git yalan sevdalarına Çaresiz yarınlarına Bu yürek buna da dayanır Alışırım gözyaşlarıma Sana git diyemem, Ama kal demek gelmiyor içimden Son sözünü söyledin bana...

Sayfayı Paylaş