gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Nalan - Seven Ne Yapmaz

Konu, 'N-O Harfli Şarkılar' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

bana kollarını uzatsan biraz sana kul olurum seven ne yapmaz gel öldür bu ömür böyle tükensin
    sana bin can feda seven ne yapmaz

bu gönül uğruna neye katlanmaz
    öl desen ölürüm seven ne yapmaz
    gel öldür bu ömür böyle tükensin
    sana bin can feda seven ne yapmaz

Nalan - Seven Ne Yapmaz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nalan - Sen Ne Anlarsın

Nalan - Sen Ne Anlarsın

Anladim ki kalbime yine sonbahar geldi Nasil anlatsaydim sana sevgimi Nafile askina aglayip uzulmek Gunahkar olmak degilki sevmek Bosuna uzulup ah etmek Sen ne anlarsin sevdadan nasil insansin Dilerim sende benim gibi sende yanarsin
  2. Nalan - Sana Neler Oldu

Nalan - Sana Neler Oldu

Zaman açıldı yalnızlığım Bekleyişim sürdü boşuna Sevgimin bedeni yorulmuş Korkular ansızın yanımda Doğmuyor güneş imkansız Bitmiyor gece insafsız Sorgusuz sualsiz Sensizlik sebepsiz Olmuyor be güzelim Sana neler oldu Gül yüzün soldu Sonunda sevgimize Olanlar oldu __________________
  3. Delikanlı Adam Neler Yapmaz

Delikanlı Adam Neler Yapmaz

Delikanlı Adam Ne yapar Ne yapmaz Melişler delikanlı adamlar neler yapar neler yapmazmış biraz sanki bana bazılarını yapıyorlar gibi geldi Siz ne düşünüyosunuzz?? 1. Delikanli adam kendisinden uzun boylu kızlarla dolaşmaz. 2. Delikanli adam sözünden dönmez. Özu sözü birdir. 3. Delikanli adam layt kola içmez. 4. Delikanli adam laga-luga yapmaz. 5. Delikanli adam kaypaklık yapmaz. 6. Delikanli...
  4. kadınlar güzellik uğruna neler yapmaz ki!!!

kadınlar güzellik uğruna neler yapmaz ki!!!

Güzellik kadınların en büyük tutkusu. Fakat güzelleşeyim derken bazı yanlışlar da yapılıyor. İşte çağımız kadınının güzelleşmek uğruna yaptığı yanlışlar... Kadınlar güzellik uğruna tarih boyunca neler yapmadılar ki... En zor anlarında bile ihmal edemedikleri hatta moral buldukları tek şey bu oldu. Bakım ve makyaj, doğru şekilde uygulandığında faydasından söz edilebilir. Ancak işin ucunda...
  5. Bir türk neler yapar, neler yapmaz?

Bir türk neler yapar, neler yapmaz?

Bir türk neler yapar, neler yapmaz, turk insani, ortalama turk, arastirma konulari burada melekler Sevgili Melekler, Ortamala bir Türk nasıl biri? Haftanın hangi günleri hangi medya tüketim davranışlarını sergilemeye eğilimli? Alışveriş yapma konusunda hangi günler daha faal, hangi günler daha pasif? İşte bir Türk’ün bir haftası... BİR TÜRK’ÜN BİR HAFTASI MediaCat Temmuz sayısının...

Sayfayı Paylaş