gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Nalan - Sonunda Bitti

Konu, 'N-O Harfli Şarkılar' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Ayrildik iste sonunda bitti kim hakli kim haksiz ne fark ederkii? ne ben senden iyi nede sen benden
    sonucta bir bedene sigamadik kiii
    ne ben senden iyi nede sen benden
    Uslansanda fark etmez benim icin öldüüün
    dün gece son gözyasim akti hayata döndüüüüm
    eski bi sevdayi sizlattin diye
    cok sevdim zannetmistim artik gözümden düstüün
    Uslansanda fark etmez benim icin öldüüün
    dün gece son gözyasim akti hayata döndüüüüm
    eski bi sevdayi sizlattin diye
    cok sevdim zannetmistim artik gözümden düstün

Ayrildik iste sonunda bitti
    kim hakli kim haksiz ne fark ederkiì?

Nalan - Sonunda Bitti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bitti

Bitti

ne yaptım biliyormusun? daha çok şarkı söyledim. sigaraya yeniden başladım, alışveriş yaptım gereksiz. ne yaptım biliyormusun? bol bol seyahat ettim, hatta yalnızlık çektim, pişman oldum kimseye söylemedim. yani sustum genelde, bazende gülümsedim nazikçe dinlemediğim belli olmasın diye. BİTTİ!buraya kadarmış dedim, unuttum bile dedim, avuttum kendimi sözde. ama yinede akıyor...
  2. Nalan - Herşey Bitmiştir Artık

Nalan - Herşey Bitmiştir Artık

nalan çok yalvardım bir zaman çok yalvardım bir zaman dinlemedin hiç beni sana dinlemedin beni herşey bitmiştir artık nota herşey bitmiştir artık notaları Herşey bitmiştir artık Yolumuz ayrılıyor Herşey bitmiştir artık Yolumuz ayrılıyor Seninde benim gibi İçerin kan ağlıyor Çok yalvardım bir zaman Dinlemedin hiç beni Gururumla oynadın Artık affetmem seni Sakın çıkma karşıma Dönemem sana...
  3. bittim

bittim

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Bitti....

Bitti....

ayrılık resimleri ayrılık resmi ayrilik ğğğğğğğ sevgiler mi sahte yoksa biz mi sahteyiz...herşeyin yalan oldugu bu dünya ne kadar bu kadar acımsız birini verdin ki bana :(( özür dilerim seni sevdiğim için .... Hangi Ayrılık? Hangi sevgili var ki, senin kadar duyarsız ve kalpsiz? Ve hangi sevgili var ki, benim kadar çarEsiz? Hangi ayrılık var ki, böyle kanasın ve böyle...
  5. bit

bit

bit nedir ve nereden gelir veya geçer

Sayfayı Paylaş