gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Nalan - Ya Habibi

Konu, 'N-O Harfli Şarkılar' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Hep aşık deli divane Derdiyle olur avare Aşıklar kalır biçare
    bu işler anında olmaz
    sevmekle gönül yorulmaz
    anılarla kader yazılmaz

Ben severim gelirim
    Ben deliyim giderim
    Sen ne işsin ben mühimim

Ya ayni ya habibi
    Yanmışsın sen habibi
    Kim severse öder Vebali
    ya ayni ya habibi
    Hep dertli ah habibi
    Arife yok tarifi

Ya ayni ya habibi
    Yanmışsın sen habibi
    Kim severse öder vebali
    Hep aynı ya habibi
    Dünya boş bak habibi
    Yaşanmaz dertli dertli
    Sonunda oldum ağbi​

Nalan - Ya Habibi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sultan Murad Ve Habİb Baba

Sultan Murad Ve Habİb Baba

Habib Baba, 4.Murad devrinin gizli, kimsenin bilmediği Allah dostlarındandır. Yaşlıdır,fakirdir,gariptir.Fakat Rabbinin katında da alemlere denk bir değerin sahibidir. Yaşlı Habib Baba, uzun bir kervan yolculuğunun sonunda İstanbul'a gelmiştir.Yolculuğunun tozunu, yorgunluğunu atmak için bir hamama gider... Niyeti, şöyle iyice bir keselenip, paklanmak... Bedenini de ruhuna denk kılmaktır....
  2. habib baba

habib baba

habib baba Habib Baba, 4.Murad devrinin gizli, kimsenin bilmediği Allah dostlarındandır. Yaşlıdır,fakirdir,gariptir.Fakat Rabbinin katında da alemlere denk bir değerin sahibidir. Yaşlı Habib Baba, uzun bir kervan yolculuğunun sonunda İstanbul'a gelmiştir.Yolculuğunun tozunu, yorgunluğunu atmak için bir hamama gider... Niyeti, şöyle iyice bir keselenip, paklanmak... Bedenini de ruhuna...
  3. Nalan - Gülüm

Nalan - Gülüm

of aman nalan gülüm nalan sakın aşık olma gülüm of aman sakın aşık olma bülbüle gül sorulurmu dinle Bülbüle gül sorulurmu Akan seller durulurmu Seven gönül yorulurmu Akar gözüm yaşı aman Derki ben dert taşıyamam Sen solarsan yaşayamam Sakın aşık olma gülüm Yaprağını yolma gülüm Dikenlerin bana batsın Yeterki sen solma gülüm
  4. Nalan - Farzet

Nalan - Farzet

Aşkla aşk her yerde bahar değil Bizde aşk kışlara hep gebe Yar ısıtamadın gönlümü Isıtamadın kalbimi bundan fazla Anladım alışamadık biz bize Konuşamadık diz dize bundan fazla Farzet kapılıp biz delice aşk seline Farzet yaşadık doyduk güzele Aşkı bulduğumu sandım sende Aşkı sevdiğini sandın bende Sen ve ben acıyı sevda sandık Geldik yol sonuna
  5. Ali Habib Özgentürk kimdir

Ali Habib Özgentürk kimdir

ali habib özgentürk kimdir, hayatı, biyografi, hakkında bilgiler burada arkadaşlar. Merhaba Melek'ler... Bu yazımızda Ali Habib Özgentürk hakkında bilinmeyen ve merak edilen tüm bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. 1947 yilinda Adanada dogdu. Istanbul Üniversitesinde felsefe ve sosyoloji egitimi aldi. Sinemaya 1974 yilinda kamera asistani olarak basladi. Yilmaz Güney, Atif Yilmaz gibi...

Sayfayı Paylaş