gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Nalan - Yak Deli Gönül

Konu, 'N-O Harfli Şarkılar' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Bir kere daha güneş doğdu karanlıklara Aşkın büyüsü her yanı sardı sen yoksun oysa Hasretim uzaklara açılmış gemi
    İçinde yalnızım, çaresiz dertli

Yine yak deli gönül ne var ne yoksa at ateşlere
    Ben sana yalan yasak mı oldum
    Bu kaçış niye

Nalan - Yak Deli Gönül konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Grup Çığ - Deli Gönül

Grup Çığ - Deli Gönül

Perisan haller ey Gönül Gitmedigin yol kaldi mi Yük edip de cekmedigin Dert kaldi mi deli Gönül Aptal gönül, garip Gönül, bilmez gönül Sevdalara salan sensin Gün gecer ömür neylesin Hangi muradi beklersin Dünya, yalan deli gönül Aptal gönül, garip gönül, bilmez gönül
  2. Karacaoğlan - Deli Gönül Gezer Gezer Gelirsin

Karacaoğlan - Deli Gönül Gezer Gezer Gelirsin

Deli gönül gezer gezer gelirsin Arı gibi her çiçekten alırsın Nerde güzel görsen orda kalırsın Ben senin derdini çekemem gönül Santur mu istersin saz mı istersin Ördek mi istersin kaz mı istersin Tomurcuk memeli kız mı istersin Ben senin derdini çekemem gönül Çıkıp yücelere bakmak istersin Coşkun sular gibi akmak istersin Her güzelle yatıp kalkmak istersin Ben senin derdini çekemem gönül...
  3. Haluk Levent - Yeter Artık Deli Gönül

Haluk Levent - Yeter Artık Deli Gönül

Düşündürdü yine beni gözlerin Her bakışın içimde ateş olur Beni benden alır senin sözlerin Biri biter ötekisi dert olur Beni benden alır senin sözlerin Biri biter ötekisi dert olur Geçmişte kaldı artık mutlu günler Deli gönlüm sana hala vurgundur Yeter artık yeter gönül feryat et Bir bakarsın düşlerin gerçek olur Yeter artık yeter gönül feryat et Bir bakarsın düşlerin gerçek olur Biliyorum...
  4. Arif Sağ - Öyledir Deli Gönül

Arif Sağ - Öyledir Deli Gönül

Arif Sağ - Öyledir Deli Gönül er nefestir nefes haktır dediler öyledir ey deli gönül öyledir nefes yaratılmış oku dediler öyledir ey deli gönül öyledir erenler bu yola bir sır koydular erenler dediğim kırklar yediler gönülden gönüle yol var dediler öyledir ey deli gönül eyledir ımırza iptidaşıdır yolunun günahın bağışlar şefil kulunun hak muhammedindir mürüvet aliâ��nin...
  5. Nalan - Gönül Belası

Nalan - Gönül Belası

Kabuslara katlanmaktansa Artık vazgeçtim rüyalardan Ayrılıklara katlanmaktansa artık Vazgeçtim sevdalardan Bunca yıl neler çektim bir ben bilirim Yalnız kalmak uğruna vazgeçtim Eksik olsun bu gönül belası Gözlerim ağlamaktan usandı Olmaz olsun bu gönül belası Ağzımı açmaya halim kalmadı Eksik olsun bu gönül belası Dudaklarımda zehir olup aktı Olmaz olsun bu gönül belası Öldürdü...

Sayfayı Paylaş