gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Nalan - Yalancı Yarim

Konu, 'N-O Harfli Şarkılar' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Bir Şirin, bir Leyla, bir Aslı gibi Gençliğin tadını alamıyorum Bir berduş bir sarhoş bir ayyaş gibi
    İçtiğim kadehi sayamıyorum(2x)

Yalancı, yalancı, yalancı yarim
    Sevmiş bulundum seni, sevmez olaydım(2x)

Üzülüp ağlama gönül haline
    Bir ateş yetişir dünya malına
    Güvenme sevgilim güzelliğine
    İntizarım tutar duyamıyorum

Sevgilim güvenme güzelliğine
    İntizarım tutar duyamıyorum

Yalancı yalancı yalancı yarim
    Sevmiş bulundum seni, sevmez olaydım

Nalan - Yalancı Yarim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nalan - Hadi Yarim

Nalan - Hadi Yarim

Ah kader yaktı yine Yürek yandı yine Koşuyor deli bir sevdanın peşinde Allahım duy beni bu aşk vurdu beni Gönlüm gitti elden ah kapıldım gitti Seni arıyor ellerim bu gece Seni sarıyor çaresiz gözlerim Bile bile işkence etme bana Anla beni anla sensizlik yetti canıma Hadi yarim bana he de yarim Hasretinden öldürme beni Hadi yarim bana he de yarim Sararıp soldum yeter üzme beni
  2. Nalan - Bitmemişsin

Nalan - Bitmemişsin

herşey gelip geçermiş derlerdi inanırdım sustururdum kalbimi aldanırdım bir gün geldi yüreğim ne yapsam susmaz oldu aklımda hep sen vardın yüzüm sararıp soldu ne yazık ki içimde bitmemişsin ben de hala geçmemişsin ne yazık ki kendimi kandırdım ben ne yazık gözümden düşmemişsin ben de hala ölmemişsin ne yazık ki kendimi uyuttum ben sana aşık deli gönlüm, ne yapsam avunmuyor gün senin günün,...
  3. Nalan - Anahtar

Nalan - Anahtar

anahtarımı geri ver bu eve ait değilsin aşkımı aldın ama buna layık değilsin ağlama görmeyeceğim, yalvarma dönmeyeceğim seni ve herşeyini canım hafızamdan sileceğim sil defterden adresimi ne selam yolla ne de haberini yok saydım seni bu son sözüm doya doya bak bana bu son görüşün
  4. Nalan - Affet

Nalan - Affet

Benim derdim senle değil kendimle Yüreğimle yeminimle Benim derdim senle değil gecemle Ah cehennem gecelerle Yıllar yaksada gördükçe resmiNİ Yıllar sussada andıkça ismiNİ Affet yanıyorum affet Hataları affet isyanımı affet Affet ağlıyorum affet Bir günaha mahkum kaderimi affet Yaşıyorum dargın bana yarınlar Küskün bana ah yarınlar Biliyorum neden suçlu çizgiler Yüzündeki yorgun...
  5. Ender Nalan

Ender Nalan

Of Aman Nalan yeni albüm hazırlıklarındayken verdiği röportajlarda piyasaki nadir kişilerden olduğunu dile getirdi.... Gerçektende tam bir hanımefendi kişili ile... 'TEMİZ KALMAYA ÇALIŞANLARDANIM!' DEMODE' İSİMLİ YENİ ALBÜMÜ İÇİN İMAJINI DEĞİŞTİREN NALAN, ÇAĞLAR DEMİREL'İN RADYO PROGRAMINDA YILLAR ÖNCE BİR MÜZİKKANALINA ALDIĞI TAVRI AÇIKLADI... Televizyonda verilen müzik ödüllerine ilişkin...

Sayfayı Paylaş