gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Nalan - Yalanmış Rengi Sevdaların

Konu, 'N-O Harfli Şarkılar' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Yollarım kayboldu yorgunum yokluğuna Bir sonbahar tutuştu yandı sokaklarda Yalanmış rengi sevdaların

Özlemin ağlattı suskunum anılara
    Ah bembeyaz telaşım sessiz umutlarda
    Günahmış rengi sevdaların

Sorgular beni yaşananlar bir ceza gibi
    Hasretim deli bedenim hep arzular seni

Nalan - Yalanmış Rengi Sevdaların konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nalan - Bunun Adı Sevda

Nalan - Bunun Adı Sevda

ah yüreğim umutlara küskün ah yüreğim tutsaklığına düşkün seni yaşadım seni istedim seni kendimden bile çok sevdim ah bedenim yılları tüketti ah yüreğim ölümüne sevdi kendi kendimi avuttum yalanla asla sönmedi bu ateş zamanla her derdime ortak ettiğim duvarların dili olsa konuşsa bunun adı sevda ölümüne sevda yanma demekle olmuyor bunun adı sevda başka dudaklarda aynı tadı bulmuyor bu can...
  2. ^sevda^

^sevda^

Tek bir kelime onu anlatmaya yetmez Hiçbir sözlükte tam manası yoktu vs. lerle devam eder gider öyle bir şeydir ki içindedir Onu bedenini en nadide yerine hediye etmiştir Rabbim Her nefes alışındadır Acıtır canını bazen sevda Hiç anlatamadığın duyguların yaşatır bazen bütün uzuvlarında Yakar kavurur seni hiç ummadık bir anında Dumansız ateş gibidir sevda Hiç sönmez Gözlerin...
  3. Sevda...

Sevda...

Masallar diyarindan geldim, dedim..."Kanatlarin nerde?"Kirildilar, kirdilar dedim..."Peki o karalar ne? omuzlarindan gözüken"Mutlu sonla bitemedik dedim...Kara bir sevdanin laneti dedim...Sustun!!!Sorularin ardi arkasi gelmedi bir daha konusmaya mecalim de kalmadi zaten.Tek kelime dökülmese de dilimden, beni anladigini okuyabiliyorum...

Sayfayı Paylaş