gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Nalan - Zalimin Zulmü

Konu, 'N-O Harfli Şarkılar' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Daha benden ayrılmadan Başka sevgili buldun Saadet hiç belli olmaz
    Sevgilim mesutmusun?

Bu sevgiye düştüm nerden
    Kendimi unuttum ben
    Hayatımı sana verdim
    Gençliğim gitti elden

Şimdi artık yanlızım
    Ağlamak neye yarar
    Zalimin zulmü varsa
    Sevenin Allahı var

Nalan - Zalimin Zulmü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ermeni Zulmü!!

Ermeni Zulmü!!

Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik tarafından hazırlanan “Görenlerin Gözüyle Van’da Ermeni Mezalimi” isimli kitaptan alıntılarla bazı gerçeklere değinicem. Olaylara şahit olan ve1980’li yıllarda hala hayatta olan insanlarla yapılan röportajların yer aldığı çalışma canlı ve akıcı üslubuyla bir nefeste okutuyor kendisini. Ermeni Tehciri’nden önce yaşanan olaylar tehcirin nedenlerini de...
  2. Kadına Ortaçağ zulmü!!!!

Kadına Ortaçağ zulmü!!!!

ortaçağda kadın ortaçağ avrupasında kadın işeme sesi Doğu ve Güneydoğu Anadolu kadını üzerinde yapılan araştırmaya göre, eşine "itaat etmeyen" evli kadına, burun ve parmak kesme, kezzap damlatma gibi işkencelere maruz kalıyor Gülçin Üstün - Ankara 25.01.2005 Milliyet Doğu ve Güneydoğu Anadolu'da yaşayan kadınlar üzerinde yapılan bir araştırma, evli kadınları cezalandırmak için...
  3. Nalan - Canımsın

Nalan - Canımsın

Gülsün yüzün bir tanem ağlama Değmedi gözüm başka gözde acılanma Öyle hemen dinlemeden bırakma ellerimi Ateşlere atma beni günahımı alma Dayanamam deniz gözlümdarılma Razıyım zincirlere vur ama kırılma Kıyamam ki sana feda herşeyim Tutsağınım öl de öleyim Günahımı alma... Yalan vallahi yalan Yalan ah yalan İnanma sakın kanma Hayırsız eller yalan Canım, canım benim canımsın...
  4. Nalan - Bırak

Nalan - Bırak

Kim yaşar deli dolu bu sevdaları Kim anlar yana yakıla ağıtları Bilen biri çıkar elbet bir gün sonunda Aşk çoğu zaman ulaşılmaz bir bulut gibi En kötü yanı içindeki bu dikenleri Bırak erişilmezi oynama sen bana Yoksa unutulmaz oldu yitik bu sevda Artık tüketildi arzular yarı yolda
  5. Nalan - Affet

Nalan - Affet

Benim derdim senle değil kendimle Yüreğimle yeminimle Benim derdim senle değil gecemle Ah cehennem gecelerle Yıllar yaksada gördükçe resmiNİ Yıllar sussada andıkça ismiNİ Affet yanıyorum affet Hataları affet isyanımı affet Affet ağlıyorum affet Bir günaha mahkum kaderimi affet Yaşıyorum dargın bana yarınlar Küskün bana ah yarınlar Biliyorum neden suçlu çizgiler Yüzündeki yorgun...

Sayfayı Paylaş