gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Nalca

Konu, 'N-O' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Rüyada nalça görmek sevinçli bir haber almaya ve hayirli haberle müjdeye isarettir.

Nalca konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. At nalı böbrek nedir

At nalı böbrek nedir

At nalı böbrek Böbreklerde görülen bir füzyon (birleşme) anomalisidir. Diğer füzyon anomalilerine göre daha sık görülür. Böbrekteki bu doğuştan anormallikte, böbrek orta çizgisiyle alt kutuplar arasında parankimal bir istmus (daralan bir bölge) vardır. İki böbrek birleşmiş ve at nalı şeklinde tek böbrek halini almıştır. Bu anomalide; böbreklerle idrar torbası (mesane) arasında yer alan...
  2. At nalı

At nalı

Rüyada at nali görmek, ugurla yorumlanir. Yolda bir at nali bulan mutlu olur. Evinin kapisina ugur olsun diye bir at nali taktigini görmek, o eve hastalik ve mutsuzluk girmeyecegine isarettir.
  3. Nalın

Nalın

Bakınız; Takunya.Rüyada nalin giymek veya görmek, asi ve günahkar için tövbeye, sirrini saklamak isteyen kimselerin sirrinin açiklanmasina isarettir. Ayaklarina nalin giydigini, fakat bununla yürümedigini gören, bir baskasi ile iliskide bulunur. Eger giydigi nalin yeni ise, iliskide bulundugu kimse de bekar ve gençtir. Kendisine bir nalin verildigini gören esini veya hizmetçisini sever. Eger...
  4. Nal

Nal

Her çeşit hayvanın nalını görmek mal ve dünyalığa delalet eder. ( ayrıca Bakınız; Nalbant.)Nal talihin açılması ve uğurlu olaylar olarak yorumlanır.Rüyada nal görmek iyiye. Rüyada nal görenin şansı açık olacaktır. Yolda nal bulan bir kimsenin karşısına, hiç beklemediği bir anda güzel bir fırsat çıkacak demektir. Nal talihin açılması ve uğurlu olaylar olarak yorumlanır.Rüyada nal görmek iyiye....
  5. Nalı kim bulmuştur, Nalın icadı

Nalı kim bulmuştur, Nalın icadı

Nalı kim bulmuştur, Nalın icadı nal ne zaman bulundu, nal nasıl bulundu, nalı ilk kim buldu, nal ilk ne zaman bulundu gibi soruların cevapalrı aşağıda ki yazımızda yer almaktadır. Halk arasında nazara karşı bilinir nal, bilindiği üzere yine halk arasında atların ayakkabısıdır :D:D En azından ben böyle biliyorum:D:D Babannem, ben küçükken bana böyle demişti :D:D Peki nal nasıl ve kim...

Sayfayı Paylaş