gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Namaz İle İlgili Güzel Sözler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar, eşime namazı alışkanlık yapmak istiyorum yani beş vakit namaz kılsın istiyorum bu yüzden ona arada namaz kılmanın önemini ve vakitlerini hatırlatmak için Namaz İle İlgili Güzel Sözler arıyorum. Bu konuda yardımcı olacak arkadaşımdan şimdiden Allah razı olsun.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Namaz İle İlgili Güzel Sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Namaz ile ilgili sözler

Namaz ile ilgili sözler

namaz ile ilgili sözler namazla ilgili sözler namaz sozleri mevlananın namazla sözleri namazin sozleri ve hereketleri Namaz dinin direğidir diyerek namaz ile ilgili güzel ve özlü sözleri sizlerle paylaşmak istiyorum Sabah namazını kılan kimse, Allah’ın himayesinde olur. Hz.EBUBEKR (RA) * Kabrini, gece karanlıklarında namaz kılmak suretiyle nurlandır Hz.ALİ (RA) * Namaz kıldığında bir daha...
  2. Sadaka ile ilgili güzel sözler

Sadaka ile ilgili güzel sözler

sadaka ile ilgili güzel sözler sadaka ile ilgili sözler sözleri hikayeler kıssalar Sadaka ile ilgili özlü ve güzel değerli sözleri sizlerle paylaşmak istiyorum *Akrabasından muhtaç kimse varken başkalarına sadaka vermeyi Allah kabul etmez. (Mücahid) *Az sadaka çok belâyı def eder. (Atasözü) *Başa kakanın sadakasını Allah kabul etmez. (Hadis-i Şerif) *Benden bir sadaka veya bir hediye...
  3. Namazla İlgili Güzel Anlamlı Sözler

Namazla İlgili Güzel Anlamlı Sözler

Namazla ilgili güzel sözler ibretlik sözler Genelde çoğu Türk insanı malesef namaz niyaz olayına belirli bir yaşa girdikten sonra girmek istiyor. Rabbim, cümle kuluna Namaz'ı erkenden nasip etsin kızlar inşallah. Zira ömür dediğin üç günlük zaman diliminden başka birşey değil. Namazla İlgili Güzel Anlamlı İbretlik Sözler İşin başı ibadettir, Allah’a kulluktur. Kulluğun başı da ihlasla...
  4. Namazla ilgili güzel sözler

Namazla ilgili güzel sözler

namaz ile ilgili sözler namaz ile ilgili güzel sözler namazla ilgili güzel sözler namazla ilgili güzel yazılar namazla ilgili güzel şiirler namaz ile ilgili güzel sözler namazla ilgili sözler namaz ile ilgili sözler burada arkadaşlar. Dinimiz gereğince günde beş vakit Allah'a şükretmek için dilemek için, el açıp ibadet ettiğimiz namazla ilgili güzel sözler sunuyoruz bu sayfamızda Melek'ler....
  5. Namaz İbadeti İle İlgili Söylenen En Güzel Sözler Burada Melekler

Namaz İbadeti İle İlgili Söylenen En Güzel Sözler Burada Melekler

Namazla İlgili Çok Güzel Sözler Namaz İle İlgili Güzel Sözler Sevgili melekler, bu yazımızda tüm inananlar için dinimizin direği, İslamın beş şartından biri ve her müslümanın görevi olan namazla ilgili çok güzel sözler paylaşacağız sizlerle.. :) * Kur’an-ı Kerimde Allah emreder: Günde beş vakite bir saat yeter.. Yirmi saatten yalnız birini Hakk’a vermeyene insan denir mi?... Ahmet...

Sayfayı Paylaş