gebe
  1. ipekböceki

ipekböceki Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Namaz kılarken etek giymek zorunlu mu ?

Konu, 'Dini sorularınız ve cevapları' kısmında ipekböceki tarafından paylaşıldı.

Sevgili melakeler ve melake ablalarım. ben vakit namazlarımı kılıyorum fakat ayın 7sinde yolculuğum var. sabah 6da yola çıkmam gerek. :S istanbulda yaşıyorum bu yüzden sabah en erken kaçta kılabiliyorum ? ve 6dan önce kılamıyorsam otobüs garında mescid var fakat benim eteğim yok yani yanıma alamam sadece başörtüsü alabilirim. mutlaka etek gitmeli miyim ? ne yapmam gerektiğini bilmiyorum sabah namazını kılmayı mutlaka istiyorum ama çook kararsız kaldmm :hasta:

Namaz kılarken etek giymek zorunlu mu ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Namaz kılarken diğer vaktin ezanı okunursa namaz bozulur mu?

Namaz kılarken diğer vaktin ezanı okunursa namaz bozulur mu?

namaz kılarken ezan okunursa kaza namazı kılarken ezan okunursa namaz ne olur Bir vakit girdikten sonra önceki vakitlerin namazı kazaya kalmış olur. Kılınan namaz da kaza namazı olarak kılınır. Yani vakit çıkınca namaz vakti de çıkmış olur. Namazın farzlarından biri de vaktin girmiş olmasıdır. Mesela öğle namazı vakti girmeden öğle namazını kılamayız. Namazların kılınma vakitleri ise...
  2. Rüyada Etek Giymek

Rüyada Etek Giymek

Rüyada Etek Giymek Merhaba kızlar rüyamda etek giydim ben oysaki hiç böyle bişey düşünerek yatmamıştım etekde giymem özel hayatımda:S
  3. Namaz Kılarken Besmele Çekilir mi biliyor musunuz

Namaz Kılarken Besmele Çekilir mi biliyor musunuz

Merhaba arkadaşlar sizlere bir konuda bir soru soracağım acaba Namaz Kılarken Besmele Çekilir mi bu konuda bilgisi olan arkadaşlarım yazarsa çok sevinirim.
  4. Namaz Kılarken Cübbe Giymek Günah Mı buyrun öğrenelim

Namaz Kılarken Cübbe Giymek Günah Mı buyrun öğrenelim

Namaz Kılarken Cübbe Giyilir Mi Namaz Kılarken Cübbe Giymek Günah Mı Herkese hayırlı ramazanlar diliyor ve namaz nasıl kılınır adlı konumuzdan sonra şimdi de sizler ile namaz kılarken cübbe giymek konusunda bilgiler paylaşıyor ve namaz kılarken cübbe giymek günah mı sorusuna da bu yazımızda yanıt buluyoruz. Namaz kılarken cübbe giymenin herhangi bir günahı yoktur, zorunluluğu da...
  5. Namaz Kılarken Kaç Kalori Harcanır Biliyor musunuz

Namaz Kılarken Kaç Kalori Harcanır Biliyor musunuz

Merhaba arkadaşlar bişeyi merak ettim acaba namaz kılarken kalori yakılır mı yakılırsa paki Namaz Kılarken Kaç Kalori Harcanır bu konuda bilgisi olan varsa bana yazsın lütfen.

Sayfayı Paylaş