gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

namaz kılarken okunan duaların sırası

Konu, 'Tüm İslami Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

namazda okunan duaların sıralaması namaz kılarken okunan duaların sırası

Merhaba Melek'ler, bir misafirimizin sorusu üzerine namaz kılarken okunacak duaları sırasıyla sizlerle paylaşıyor ve Rab ettiğimiz duaları kabul eylesin diyoruz.

Namazda okunan duaların sırası

Sübhâneke
    Ettehiyyâtü
    Allâhümme Salli
    Allâhümme Barik
    Rabbenâ âtina
    Rabbenâğfirli
    Kunut Duaları-1
    Kunut Duaları-2

namaz kılarken okunan duaların sırası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Namazda Okunan Dualar

Namazda Okunan Dualar

Namazda hangi dualar okunuyor melekler yardımcı olurmusunuz?
  2. namazda okunan dualar sırasıyla

namazda okunan dualar sırasıyla

arkadaşalr hepinize hayırlı günler olsun namazda okunan dualar sırasıyla bilgi verirmisiniz
  3. Sabah Namazında Okunan Dualar

Sabah Namazında Okunan Dualar

Sabah Namazında Okunan Dualar hangi dualardır lütfen yardımcı olun bana Sabah Namazında Okunan Duaları yazın.
  4. Namazdaki Okunan Surelerin Siralari

Namazdaki Okunan Surelerin Siralari

Ben namaz basladigimda asa yukari 14-15 yasindaydim o zamanlar daha pek cok sure bilmiyordum 8 tane biliyordum. Enistem sagolsun bana siralamasini yazdi onlarin ve öyle okuyordum hep. Ama artik daha fazla sure ögrendim ve onlarida namazda okumak istiyorum. Bana bilen birisi Surelerin namazda okunus siralarini yaza bilirimi? Yada nereden baka bilirim bu siralamaya? Yardimci olursaniz kizlar cok...
  5. Namazda Okunan Süreler Hangileridir?

Namazda Okunan Süreler Hangileridir?

namaz sureleri namazda okunan sureler namaz sureleri nelerdir Biz müslümanlara farz kılınan ve 5 vakit kılınması gereken namaz da okunması gereken süreler hakkın da bilgi sahibi olmak isteyenler için gereken dini bilgiler sizlerle... Sübhâneke: Namazlarda ayakta iken okunur. Okunduğu yerler: 1) Her namazın ilk rek'atinde iftitah tekbirinden sonra, 2) İkindi namazının sünnetinde üçüncü...

Sayfayı Paylaş