gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Namaz Kılarken Takke Kullanmanın Faziletleri

Konu, 'Dini sorularınız ve cevapları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

namazın faziletleri, namazda takke takmanın faziletleri, namazda takke takmak Erkekler için namaz kılarken takke kullanmanın takmanın faziletleri hakkında merak ettiğiniz dini bilgileri sizler için paylaşıyoruz.

namaz.jpg

Namaz Kılarken Takke Kullanmanın Faziletleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. namaz kılarken bunları düşünün!

namaz kılarken bunları düşünün!

Gönül ustası Hazret-i Mevlânâ, insanı ilâhî huzura ulaştıran tekbir, kıyam, rükû, secde, selam ve dua gibi namaz rükünlerine oldukça düşündürücü mânâlar kazandırır. Namaza tekbirle girmek, “İlâhî, biz Senin huzurunda kurban olduk” demektir. (Tekbir getirerek kurban kesildiği gibi, tekbirle namaza başlamak da ‘Allah’ım, canımız sana feda olsun’ anl****dadır.) Namazda kıyama durmak, Allah’ın...
  2. Takke

Takke

takke örnekleri dantel dantel örnekleri modelleri modelleri Kadın hizmetçiye, evlenmeye, yolculuğa, yöneticiliğe, Kadının başında kakke görmesi evlenmesine yahut erkek çocuğa, Takke yün ve pamuktan ise takvaya, samur vb. gibi deriden ise zalim yönetici yahut patrona delalet eder.Rüyada takke, daha önce yaptığınız, utanç verici bir olay ortaya çıkacak demektir. Takke almak, hayatınızda bazı...
  3. Teheccüd namazını nasıl kılarız

Teheccüd namazını nasıl kılarız

Selamlar kızlar, Teheccüd namazı diye birşey var bilmiyorum duydunuz mu, bu namaz hakkında ben bilgiler istiyorum. İnşallah sizlerin yardımı ile bu namazın tam olarak nasıl kılındığını ve bu namazda hangi duaların okunduğunu bana detaylıca anlatırsanız teşekkür ederim. Sağolun Allah razı olsun.
  4. namaz kılarken okunan duaların sırası

namaz kılarken okunan duaların sırası

namazda okunan duaların sıralaması namaz kılarken okunan duaların sırası Merhaba Melek'ler, bir misafirimizin sorusu üzerine namaz kılarken okunacak duaları sırasıyla sizlerle paylaşıyor ve Rab ettiğimiz duaları kabul eylesin diyoruz. Namazda okunan duaların sırası Sübhâneke Ettehiyyâtü Allâhümme Salli Allâhümme Barik Rabbenâ âtina Rabbenâğfirli Kunut...
  5. Gebelikte namaz kılmak – Hamileler nasıl namaz kılar?

Gebelikte namaz kılmak – Hamileler nasıl namaz kılar?

gebeyken namaz nasıl kılınır,hamilelikte namaz nasıl kılınır,hamilelikte namaz kılma şekli nasıldır,gebelikte namaz kılınır mı,gebelikte oturarak namaz kılmak,hamilelikte namaz kılma hakkında bilgiler, Hamile bayanlar durumlarına en uygun olan pozisyonda zorlanmadan namaz kılabilirler. Namazı ayakta kılmak( kıyam): Ayakta durabilen kişilerin namazı ayakta kılmaları farzdır. Beş vakit...

Sayfayı Paylaş