Namaz kılmıyor musunuz??Lütfen bir bakın!!! 2

Ce: Namaz kılmıyor musunuz??Lütfen bir bakın!!! 2

canım çok sağoll yaa insan herşeyi biliyor ama hayatta en zor şey bence insanın kendi nefsiyle başa çıkabilmesidir.. okuduklarım nefsimi bir kez daha yenmemi söledii bana.. sağolll Allah razı olsun :)

allah senden ve bütün din kardeşlerimden razı olsun inşallah canım.

Allahima cok sükür namazimi kiliyorum, ama yinede allahim insallah dogru namaz kiliyorumdur...

Yazin icin allah razi olsun, umarim butün muhammed ümettinin dikkatini ceker ve herkes namaza baslar insallah.... cok sagol...

kalbim mühürlenmiş gibi hissediyorum nasıl olacak bilmiyorum ama kendimi çok aşağılık hissediyorum :(

cehennemin dibine kayacağım bu gidişle

şeytana bizi kendine öyle bir köle etmişki herşeye zaman ayırıyoruz ama namaza ayırmıyoruz.allahım günahlarımızı affetsin.en kısa zamanda namaza başlıyorum

çok doğru insanlar kendilerini dizilere yada boş bir işe kaptırıyor namazı duayı unutuyor aynen bende... kılmadığım icin unuttum ama baslamam lazım

bunu koyan arkadasim seni tebrik ediyorum ve tesekkürler ediyorumm namazz bizi herseyden korurrrr lütfen namaza vaktimiz olsunnn sonrasinda olmuycak zatenn :)

Allah razı olsun bu yazıyı paylaşan arkadaştan şu mübarek cuma günü okuyanın içine bir ateş düşeceğine eminim..Allah'ım nefsimizden uzak tutsun bizleri,amiin..

Geri