gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Namaz selamı

Konu, 'N-O' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bir kimse rüyada namazim tamam ederek selam verdigini görse, o kimse üzüntü ve kederlerden kurtulur ve onun hali sevgi ve muhabbete dönüsür. Sag taratma selam vermesi, bazi islerinin iyilesmesine ve sol tarata selam verip sag taratma selam vermemesi de, islerininBir kisminin çikmaza girmesine ve kendisinin de sikintiya düsmesine isarettir. Rüyada namazi bitirip selam vermek, peygamberin eser ve sünnetine tabi olmaya, isten aynimaya,Birim yerine veli tayin etmeye, yolculuga ve rizka isarettir. Sag taraftan evvel sol taratma selam verdigini gören kimse, serre uyarak bid'at seylerin arkasina düsmesine isarettir. Selam vermeksizin namazda kalmak, menfaat elde etmek için dikkat ve ihtimam ve sermayeyi ihmal etmesine isarettir.

Namaz selamı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. selam

selam

merhaba herkeze adım baran baktım sıtede erkek yok ben kayıt olayım dedım ızın olursa kalırım olmazsa ceker gıderım sımdı kalayımmı gıdeyımmı ne dersınız kardeslerım ablalarım :D
  2. selam..

selam..

merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katılanlardanım siteyi cok begeniyorum emegi gecen tüm arkadaşlara teşekkürler..Umarım birlikte iyi vakit geciririz.23 yaşındayım ist.da yaşıyorum.
  3. Selam..

Selam..

Selam ben Elif samsunluyum umarim benide araniza kabul edersiniz..
  4. selam

selam

melekler necesiz
  5. Namazda Yanlışlıkla Selam Verirsek Namaz Bozulur mu?

Namazda Yanlışlıkla Selam Verirsek Namaz Bozulur mu?

namazı bozan şeyler namazı bozmayan şeyler namazı bozan davranışlar Biz müslümanlar için 5 vakit farz kılınan namaz esnasında üç ve dört rekatlık namazlar da yanlışlıkla selam verildiğinde namazın bozulup bozulmayacağı bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz. Üç ve dört rekâtlı farzlardan (mukim olduğu halde) kendini misafir zannederek iki rekâtın sonunda selam vermekle namaz bozulacağı gibi...

Sayfayı Paylaş