gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

namaz vakti gelince kim tutar onları!

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: namaz vakti gelince kim tutar onları!

emeğine sağlık

namaz vakti gelince kim tutar onları! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sevgiliyle buluşma vakti: Namaz

Sevgiliyle buluşma vakti: Namaz

buluşma duası sevdiğinle buluşma duası Sevgiliyle buluşma vakti: Namaz Huzurda olmanın huzuruyla, manasını bilerek, tek, yüce ve sonsuz olduğunu idrak ederek geldim huzuruna... "Namaz huzur iledir" dedin. Bir hiç olmanın bilinci ile huzuru yaşıyorum. Ve biliyorum ki hiç olan yaşar huzuru, yaşayan bilir namazı… Yuvasını arayan kumru gibi "Nerede, nerede, nerede?" diye...
  2. namaz vakti dünyadan görüntüler

namaz vakti dünyadan görüntüler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Ezân vakti! Haydi Namaza!

Ezân vakti! Haydi Namaza!

ezan bitmeden namaza başlanır mı sabah namazı ezan vakti sabah namazı saati rüyada akşam ezanı duymak rüyada ezanı duymak Sabah Namazı Vakit seher… Ufukta günün kızıl çiçeği açmak üzere. Vaktin rahmine sabahın nutfesi düştü az önce. Gecenin toprağında saklı ışıktan tohumlar başlarını uzatıyor. Şimdi hatırla ki, sen de bir zamanlar yokluğun karanlığında yitiktin. Unutulmuşluk toprağına...
  4. ceketleri hazırlamanın vakti geldi

ceketleri hazırlamanın vakti geldi

Kadınların erkeklere göre çok şanslı olduğunu düşünüyorum, özellikle moda konusunda! Yeni sezonda, biz kadınlar için birbirinden farklı ve güzel modellerde ceket modelleri hazırlandı. Siz de kendinizi yeni sezona hazırlayın! 2010 Sonbahar-Kış modasında derinin hâkim olduğunu görüyoruz. Hem günlük hem de ofis kullanımına uygun deri ceketlerden mutlaka edinin! Blazer ceketler yeni sezonun...

Sayfayı Paylaş