gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

namaz ve huşu

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

namazlarımı aksatmaya başladım ilk zaman ki ibi değilim beni ne yaparsam canlı tutar ne yapmam lazım

2. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

euzu besmele cek canım seytan oynuyodur senınle dıkkat et sakın salma seytana uyma sen kendını bıl yoksa dayaanama z bırakırsı allah gostermesın sakın ole bır sey aklına geldıgınde euzu besmele cek canım allaha emanet ol allahım sassırtmasın

ceylinn bunu beğendi.
namaz ve huşu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Günah, Tevbe ve Namaz

Günah, Tevbe ve Namaz

Günah, temiz fıtratın üzerin çalınmış bir kara leke.. Günah, bir bozulma, bozguna uğrama.. günah, insanın kalbiyle zıtlaşması ve onu ölüme sürüklemesi.. günah, altın tepside bir leş ziyafeti.. günah, yalancı cazibesiyle bizi kendine çağıran bir şeytan kılıklı.. günah aldanmanın diğer adı.. günah insanın batışı, düşüşü.. fakat düşülen yerden kalkılırsa yükselişe vesile.. günah, iç burkan bir...
  2. Namazı Huzur Ve Huşu İle Tamamlamak

Namazı Huzur Ve Huşu İle Tamamlamak

Ulu Allah (CC.) buyuruyor ki: — Namazlarında huşu içinde olan mü'minler kurtuluşa ermişler-dir» (45). Bilesin ki, dil âlimleri «huşu» kelimesini «korkmak» ve «çekinmek» gi-bi kalb eylemlerinden» sayar, bazıları da «sükûnet», «öteye - beriye bak-mamak» ve «oynamamak» gibi davranış eylemlerinden kabul eder. Fıkıh âlimleri «huşu»un namazın farzlarından mı olduğu, yoksa fa-ziletlerinden mi...
  3. Allah'ım, Senden huzur, tevazu ve huşu diliyorum....

Allah'ım, Senden huzur, tevazu ve huşu diliyorum....

Rahman ve Rahim Olan Allah'ın Adıyla Allah'ım.. Yalnızca Senden isterim Senin her şeyi kaplayan rahmetinden. Kendisiyle her şeyi kahrettiğin kuvvetinden. Önünde her şeyin boyun eğdiği, Karşısında hiçbir şeyin duramadığı izzetinden. Her şeyi kaplayan azametinden. Her şeyin üstünde olan saltanatından. Her şey yok olduktan sonra da baki kalan vechinden. Her yeri dolduran isimlerinden. Her...
  4. Huş ağacı

Huş ağacı

huş ağacı nerede yetişir huş ağacı, faydaları, yaprağı, özelilkleri, suyu, nerede yetişir, alerjisi, çayının faydaları, rengi Çayı ve yaprağından ve de suyundan faydalanılan huş ağacı kimi zamanda alerjiye yol açabiliyor Melek'lerim. Şimdi gelin huş ağacı hakkında bilgiler edinelim. Huş Ağacı (Betula pendula): Nemli topraklarda yetişen, sarımsı yeşil renkte çiçekler açan, küçük meyveli,...
  5. İstihare namazı ve rüyası

İstihare namazı ve rüyası

Merhaba , ilk kez istihare namazımı kıldım ama uykum yoktu Allah'ı tekrarlayarak uyudum ve Halk dilinde karabasan bilimsel dilde uyku felci basıma geldı hıc bır ruya olmadan , uyudugum yerde gozlerım acık ve hareket edemıyordum her Allah dediğimde kalbimin içinde kaynayan sular sel yaratır gibiydi ağırlık çöktü korkmuyorum devam edeyim dedim aynı sekılde cıkamadım en sonunda bağırdım üç dört...

Sayfayı Paylaş