gebe
  1. Beste98_

Beste98_ Forum Okuru

Namaza yeni başladım.

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Beste98_ tarafından paylaşıldı.

Öncelikle merhaba ; Ben 13 yaşındayım namaza daha yeni başladım ... Yeni başladığım için okunan duaların yerlerini karıştırabiliyorum ... Öyle okusam namazım kabul olur mu ? Olmazsa bir kağıttan destek alabilirmiyim ? Lütfen yardımcı oluun. Şimdiden Teşekkürler :)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Bu yaşta dini vazifelerinizi yerine getirme bilincinde olmanız çok takdir gerektiren bir durum, öncelikle maaşallah diyoruz :) Yaşınız gereği hafızanız pırıl pırıl ve açık. Bu sebeple namazı tüm kaideleriyle yerine getirmek için öğrenmeniz gereken bilgiler sizin için çocuk oyuncağı gibidir. Birkaç okuma, ezber ve pratikten sonra namazı dosdoğru kılacağınıza gönülden inanıyoruz. Kıldıkça zaten herşey yerli yerine oturacaktır. Allah kabul etsin :)

Namaza yeni başladım. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Namaza yeni baslayanlar icin...

Namaza yeni baslayanlar icin...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Sınırsız internette yeni dönem başladı Melek'ler!

Sınırsız internette yeni dönem başladı Melek'ler!

sınırsız internet hakkında bilgi sınırsız internet kota aşımı Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda benim gibi sınırsız internet kullanıcı olan arkadaşlarımız, kota aşımın da artık hız 1 megabit yerine 3 megabit olacak. Sınırsız internette yeni dönem başlangıcı ile ilgili haberin ayrıntıları aşağıdadır Melek'lerim. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumuna sunulan Adil Kullanım...
  3. namaza başladım namazı bozan durumlar nelerdir öğrenebilirmiyim

namaza başladım namazı bozan durumlar nelerdir öğrenebilirmiyim

Melekler merhaba, Allah kabul ederse namaza başladım yeni. Öğrenmeye çalışıyorum inceliklerini ve namazı bozan durumlar hakkında bilgi almak istiyorum sizlerden. Dua ile...
  4. "Çocuklar Duymasın" 2013 Yeni Bölüm Çekimleri Başladı

"Çocuklar Duymasın" 2013 Yeni Bölüm Çekimleri Başladı

çocuklar duymasın çocuklar duymasın yeni çocuklar duymasın 2013 Sevgili melekler, uzun soluklu sitcom dizilerimizden Çocuklar Duymasın'ın yeni sezon çekimlerine başlandı. İzleyicinin çok sevdiği komedi dizisi yeni bölümleri için start aldı. Efsane dizi Çocuklar Duymasın, yeni bölümleriyle yeni sezonda FOX'ta ekranlara gelecek. Haluk'un emekli olacağı ve bir cafe işleteceği yeni sezonun...
  5. Mango'dan % 50'ye Varan İndirimler Başladı!

Mango'dan % 50'ye Varan İndirimler Başladı!

mango indirim mango kampanya Sevgili melekler, kaliteli ve şık giyinmeyi seven, tarz sahibi kadınların tercihi Mango, indirimli satışlarına başladı. Sezon içi yaz indiriminde % 50'ye varan indirimler sizleri bekliyor. Bu fırsatı sakın kaçırmayın!...

Sayfayı Paylaş