gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Namaza yeni baslayanlar icin...

Konu, 'Çöplük' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Namaza yeni baslayanlar icin... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Niyetiniz için İstihare Namazı*

Niyetiniz için İstihare Namazı*

istihare namazı diyanet adetliyken istihare hacet namazı diyanet adetliyken istihareye yatılır mı istihareye yatılırmı İstihare "hayırlı olanı istemek" anlamına gelir. İnsanlar, kendileri için önemli olan bir karar verecekleri veya bir seçim yapacakları zaman, bazan belki eldeki verilerin yetersizliği sebebiyle veya çeşitli sebeplerle dünya ve ahiret baımından kendileri için hangi...
  2. Meleklerim, namaz için ağlanırmı?

Meleklerim, namaz için ağlanırmı?

bu hikayeyi dünkü takvim yaprağından okudum çok etkilendim sizlerle paylaşmak istedim Yıllar önce otobüste yolculuk ederken sabah namazının vakti girmişti.her yolculukta yaşadığım;namaz sancısı;her yanımı öylesine kaplamıştıki,uyuyamıyordum.şöför bir türlü mola vermiyor,vakit gittikçe daralıyordu. birlikte yolculuk ettiğimiz arkadaşıma yöneldim: -namaz geçmek üzere ben şöföre namaz için...
  3. Çocuğunuz için namaz etkinlikleri

Çocuğunuz için namaz etkinlikleri

çocuklar için dini etkinlikler Cocugunuz icin Namaz Etkinlikleri, Namaz, Cocuk, Çocuğunuz için namaz etkinlikleri Namazı çocuğumuza sevdirmek için önce onu hakkıyla icra etmemiz gerekir. Birinci adım budur. Bir çocuğun en iyi öğretmeni ailesidir. Aile ne yaparsa, nasıl yaparsa çocuklar da aynısını yapacaktır. Aile danışmanı Münir Arıkan da çocukları namaza alıştırmak için şöyle...
  4. Namaza yeni başladım.

Namaza yeni başladım.

Öncelikle merhaba ; Ben 13 yaşındayım namaza daha yeni başladım ... Yeni başladığım için okunan duaların yerlerini karıştırabiliyorum ... Öyle okusam namazım kabul olur mu ? Olmazsa bir kağıttan destek alabilirmiyim ? Lütfen yardımcı oluun. Şimdiden Teşekkürler :)
  5. namazın içindeki farzlar

namazın içindeki farzlar

namazın içindeki farzlar nelerdir yardımcı olurmusunuz lütfen.

Sayfayı Paylaş