gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Namazda etrafına bakınmak

Konu, 'N-O' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Rüyada namaz içerisinde saga sola baktigini gören kimse, dünyanin mal ve zinetine ragbet edip, ahiret nimetlerinden yüz çevirir. Bu rüya kisinin netsinin istek ve arzularina uymasma isarettir.

Namazda etrafına bakınmak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Namazdasın

Namazdasın

Derler ki namaz dört çeşittir; 1. si; Abdesti öylesine, hızlıca ve tam usulune riayet etmeden alıp, namazı hızlıca kılanlar; Bunlar ne abdestin ne namazın şartlarına uymazlar..Yani namazın dış şartlarını bile muhafaza edemeyenler.. 2. si; Abdesti tam alırlar, namazı da şartlarına uygun tam kılarlar..Lakin cisim orada ruh yoktur..Namaz şekille namazdır.. -Namazda gözlerini odada...
  2. Şebnem Ferah - Gözlerimin Etrafındaki Çizgiler

Şebnem Ferah - Gözlerimin Etrafındaki Çizgiler

Gözlerimin etrafındaki çizgiler Artık belli oluyor Bütün o çizgiler son bir yılda oldu Sana, bana, bize ağlarken Ben leyla olmuşum kimin umrunda Mecnun çoktan gitmişken Bu ne garip bir yangındı böyle Sen söndün ben yanarken Peki ben neden hala böyleyim Neden hala geçmişteyim Belki de Ben sana hala [Nakarat] Aşığım... İşte tam burda karşındayım Ya şimdi tut elimden Ya da bir daha sözetme...
  3. Yavuz Bingöl - Fincanın Etrafı Yeşil

Yavuz Bingöl - Fincanın Etrafı Yeşil

Fincanın etrafı yeşil aman aman, At kolun kolların boynumdan aşır. Sarhoşum dilim dolaşır aman aman. Aman kız canim kız öldürdün beni El ettin göz ettin soldurdun beni. Fincanın etrafı sarı aman aman, Ağlarım sızlarım ben zarı zarı. Elimden aldılar yari aman aman. Aman kız canim kız öldürdün beni El ettin göz ettin soldurdun beni. __________________
  4. Harem-i Şerif'in etrafı genişletilecek...

Harem-i Şerif'in etrafı genişletilecek...

Suudi Arabistan'ın Harem-i Şerif'in genişletilmesi için yaptığı üçüncü proje kapsamında binden fazla bina ve otel yıkılıyor. Eski binaların yanı sıra beş yıldızlı oteller (Mekke Royal ve Sheraton Otelleri de dahil olmak üzere) ve henüz geçen yıl faaliyete geçen otellerde bu yıkımlardan nasibini alacak. Yapılan çalışmalar neticesinde ise Mescid-i Harem'in avlusuna 300 bin metre karelik bir...
  5. Mahsun Kırmızıgül - Urfanın Etrafı

Mahsun Kırmızıgül - Urfanın Etrafı

urfanın etrafı dumanlı dağlar aman aman ciğerim yanıyor aney gözlerim ağlar benim zalım derdim cihanı yakar aman aman gezme ceylan bu dağlarda anaydan babaydan yardan ayrı koyarlar urfa dağlarında gezer bi ceylan aman aman yavrusunu kaybetmiş ağlıyor yaman yarimin derdine bulmadım derman aman aman gezme ceylan bu dağlarda seni avlarlar anaydan babaydan yardan ayrı koyarlar.. __________________

Sayfayı Paylaş