gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Namazda Okunan Sureler

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam arkadaşlarım Namazda Okunan Sureler hangileri acaba

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Namazda Okunan Sureler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Namazda Okunan Dualar

Namazda Okunan Dualar

Namazda hangi dualar okunuyor melekler yardımcı olurmusunuz?
  2. namazda okunan dualar sırasıyla

namazda okunan dualar sırasıyla

arkadaşalr hepinize hayırlı günler olsun namazda okunan dualar sırasıyla bilgi verirmisiniz
  3. Sabah Namazında Okunan Dualar

Sabah Namazında Okunan Dualar

Sabah Namazında Okunan Dualar hangi dualardır lütfen yardımcı olun bana Sabah Namazında Okunan Duaları yazın.
  4. Namazdaki Okunan Surelerin Siralari

Namazdaki Okunan Surelerin Siralari

Ben namaz basladigimda asa yukari 14-15 yasindaydim o zamanlar daha pek cok sure bilmiyordum 8 tane biliyordum. Enistem sagolsun bana siralamasini yazdi onlarin ve öyle okuyordum hep. Ama artik daha fazla sure ögrendim ve onlarida namazda okumak istiyorum. Bana bilen birisi Surelerin namazda okunus siralarini yaza bilirimi? Yada nereden baka bilirim bu siralamaya? Yardimci olursaniz kizlar cok...
  5. Namazda  okunan sureler ve anlamları

Namazda okunan sureler ve anlamları

Namazda dünya düşüncelerinden uzaklaşmak niyetiyle, namaz sûrelerinin anlamını düşünmek caiz midir? Caizse, bunların meallerini yazar mısınız? CEVAP Okuduğumuz sûrelerin mânalarını düşünmek, namaza zarar vermez. Böylece dünya düşüncelerine de mani olmaya çalışmış oluruz. Bu sûrelerin mealleri şöyledir: Fâtiha sûresi Hamd, âlemlerin Rabbi, Rahman, Rahîm ve din gününün sâhibi olan Allah’a...

Sayfayı Paylaş