gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Namazın Vücuda Öyle Çok Faydası Var Ki! Buyrun Okuyun!

Konu, 'Tüm İslami Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

namazın faydaları, namazın yararları, namazın vücuda faydaları
    Sevgili melekler, namaz dinimizin direği, borcumuz, hesaba çekileceğimiz ilk görevimiz. Bazımıza zor gelse de kaçışı, bahanesi olmayan, sadece deli ve akil baliğ olmayanlara farz olmayan bir ibadet..

Yüce Yaradan'ın emrettiği buyruklardan her birinin mutlak ve mutlak biz insanoğluna birçok faydası var. Okuyunca siz de bir kez daha hayretler içinde kalacağınızdan daha fazla açıklama yapmıyorum ve namazın insan vücuduna olağanüstü faydalarından bahsetmek istiyorum...

namaz.jpeg

Namazın Vücuda Öyle Çok Faydası Var Ki! Buyrun Okuyun! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yaşamda öyle çok, En Çok sevdiğim var ki...

Yaşamda öyle çok, En Çok sevdiğim var ki...

Hepimizin hayatta çok sevdiği, değer verdiği şeyler olmuştur mutlaka :) İşte buna dair çok güzel bir yazı..... Yaşamda En Çok Çocukların Gözlerini Sevdim;içimde Huzurun Mutluluğunu Yaşattığı İçin Yaşamda En Çok Dinmeyecek Sanılan Fırtınaları Sevdim; Yaşamın Her Döneminde, Savaşımı Vermem Gerektiğini Öğrettiği İçin, Yaşamda En Çok Fırından Yeni Çıkmış Ekmeğin Kokusunu Sevdim;...
  2. Öyle çok “sevdiğim” var ki...

Öyle çok “sevdiğim” var ki...

Öyle çok “sevdiğim” var ki... Çocukların gözlerini sevdim... İçimde huzuru, mutluluğu yaşattığı için... Dinmeyecek sanılan fırtınaları sevdim... Yaşamın her döneminde, savaşmam gerektiğini öğrettiği için... Başarısızlıkları sevdim... Başarıya giden yolu gösterdikleri için... Geceleri sevdim... Tüm günümü nasıl geçirdiğimi değerlendirme olanağı verdiği için... İnsanların sorunlarını...
  3. Öyle dertleri var ki!

Öyle dertleri var ki!

defne samyeli kanseri nasıl yendi sertap erener kanser sertab erener kanser filiz akın kanseri nasıl yendi arzum onan Gösteri dünyasının başka ünlüleri de çeşitli hastalıklarla boğuşuyor. İşte ünlülerin musdarip olduğu kimi örneğine az rastlanan kimi bir çok insanı etkisi altına alan hastalıklar. 1991 yılı Türkiye üçüncü güzeli olan Defne Samyeli, 2000'de rahim kanserine...
  4. öyle bir geçer ki sivilce ?? Mutlaka okuyunuz

öyle bir geçer ki sivilce ?? Mutlaka okuyunuz

öyle bir geçer zamanki berrin sivilce berrin sivilce yüzü öyle bir gecer zamanki geçer zaman ki Benimde çok dikkatimi çekiyordu bayanın yüzündeki sivilceler.Sivlcelerden kurtulunca güzelliği dahada ön plana çıkmıştır... Sivilceler kesin çözüm pembe maske (Gündem haberleri) Kanal D ekranlarında yayınlanan ve reyting rekorları kıran 'Öyle bir geçer zaman ki' dizinde, hukuk fakültesi...
  5. Vücuda En Çok Faydası Olan Aminoasitler Hangileridir ?

Vücuda En Çok Faydası Olan Aminoasitler Hangileridir ?

En Faydalı Amino Asit İsimleri Vücuda En Faydalı Amino Asitler Nelerdir Sevgili melekler, bildiğiniz gibi proteinlerin yapıtaşı aminoasitlerdir. Biz de insan vücudu için son derece önemli maddelerden biri olan proteinlerin yapıtaşları olan vücuda en faydalı aminoasitler hangileriymiş onları bu sayfamızda sizlerle paylaşacağız... Aminoasitler proteinleri oluşturan temel yapı...

Sayfayı Paylaş