gebe
  1. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

naneli saç bakımı

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında _BaLıM_ tarafından paylaşıldı.

1 kase taze yoğurt 1 avuç dolusu taze nane yaprağı 1 yemek kaşığı bal
    3 yemek kaşığı portakal suyu

Nane yapraklarını öğüterek diğer malzemelerle karıştırın ardından saç diplerine yayarak 20 dk bekleyin ve soğuk suyla durulayarak çıkarın .Bu maske saçınızı yumşatır arındırır ve daha parlak olmasını sağlar.

2. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    balı saçımda düşünemiyorum çok huylanırım ben yapış yapış
    teşekkürler paylaşımın için

naneli saç bakımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saç Bakımı ?

Saç Bakımı ?

Arkadaşlar saç bakımı için önereceğiniz bi ürün ya da yöntem var mı? Son zamanlarda ilgilenemedim saçlarımla ve hiç gidişat iyi değil gibi kendi haline bırakmamalıyım
  2. Saç bakımı

Saç bakımı

saç bakımı, saç bakım, saç bakımı nasıl yapılır, saç bakım maskeleri, saç bakım ürünleri, saç bakım yağları, saç bakım kürleri, saç bakımı evde, saç bakım maskesi, Görsel güzellik için oldukça önemli olan saçlarımız, gerek günlük yaşamın stresinden, gerek ise saça uygulanan işlemlerden ötürü sağlığını, güzelliğini kaybeder. Sevgili Melek'ler, bu yazımızda saç bakımına dair bilgiler...
  3. Aspirinle Saç Bakımı

Aspirinle Saç Bakımı

Kepek; saç derisinde kapanan gözenekler, şampuan artıkları, stres gibi çeşitli faktörlerden dolayı oluşabilir. Her sorunun olduğu gibi saçlardaki kepek sorunun da tedavisi var. Üstelik evinizdeki malzemelerle... Kepek problemini çözmek için 30 adet aspirine ve bir şişe şampuana ihtiyacınız var. Aspirinleri temiz bir bezin içine koyarak iyice ezin. Saç tipinize uygun, her...
  4. Saç Bakımı Nasıl Yapılır

Saç Bakımı Nasıl Yapılır

Saç Bakımı Nasıl Yapılır ? Selam kızlar sizden saçları sağlıklı yapan bir saç bakım önerisi maskesi de olabilir istiyorum yardım edin saçlarım berbat oldu
  5. Kuru Saçlara Bakım !!!!!

Kuru Saçlara Bakım !!!!!

Kuru Saçlara Son!!!!! Kuru saçlara mı sahipsiniz işte bikac püf noktası sizlere..... Kuru saçlara özel bakım ve yıkama yöntemlerini dikkatle uygulayarak ve 2 haftada bir kez yapacağınız nemlendirici saç bakım maskesiyle hayalinizdeki saçlara kavuşabilirsiniz. 1-Kuru saçlar için üretilmiş yoğun nemlendirme özelliği bulunan şampuanı tercih edin. 2-Saçlarınızın doğal yağını korumak için 2...

Sayfayı Paylaş