Nanomatik Nedir?

T

TİTAN

Forum Okuru
Nanomatik Nedir?
nanomatik nedir nanomatik forum
nanomatik, nedir, ne demektir, kullanıldığı alanlar, anlamı, faydaları, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz

nanomatik-242.jpg

Sevgili melekler,
Nanomatik ,doğal bir temizlik ürünüdür.

Nanomatik, kimyasal deterjanın yerine geçen bir temizleyicidir. Nanomatik; deterjan, yumuşatıcı ve kireç çözücü kullanmadan çamaşırlarınızı temizlemeye yarar. Nanomatik, antibiyotiktir. Nanomatiğin; deterjanın kimyasal yolla suda yaptığı değişikliği fiziksel olarak gerçekleştirerek suyun temizleme gücünü artırdığı, içeriğinde bulunan özel patentli malzemeyle yıkama performansını ve etkisini arttırdığı belirtilmektedir.,

Nanomatik kullanmakla deterjan kullanımına gerek kalmaz ve nanomatik, sudaki kloru ayrıştırdığı için sağlığınızı, çevrenizi ve kıyafetlerinizi korur.

Nanomatik yıkama topunun içeriğindeki özel olarak işlenmiş mıknatıs suyun temizlik gücünü artırdığı ve nanomatik, doğal malzemeden üretildiği için insan ve çevre dostu olduğu belirtilmektedir.

nanomatik

nanomatiği kullanıyorum çok memnunum kimyasal deterjanlardan arınmak için almıştım ürünü herkese de tavsiye ederim ben işin maddiyatında değildim ikiz bebeklerim var ve deterjan ciltlerinde de alerji yapıyor bu nedenle almıştım zaten ürünü maddi getiriside başta bir artı oldu herkese tavsiye ederim

nanomatik

arkadaşlar nanomatik kullanan var mı? merak ediyorum bende almayı düşünüyorum.

Nanomatik çamaşır yıkama topu ve bulaşık pedinden kesinlikle uzak durun. ben ikisinide aldım ve hiç bir temizleme
etkisi olmadığını gördüm. ayrıca kirece karşıda hiç bir etki göstermiyor.bunun üzerine ürünleri iade etmek istediğimi
söyledim ve dediler ki kullanılmış ürünü almıyoruz bunun üzerine bende kullanmadığımı söyledim ve yetkili kişiye ulaş
mam bile günler aldı. yetkili kişi ürünü iade almamak için çok uğraştırdı beni. denemeden nerden biliyorsun ürünün işe
yaramaz olduğunu dedi. bende satış sözleşmenizde denenmiş ürünü geri veremeyeceğim yazıyor bu sebepten ve ürününüzün
işe yarar olmadığını düşündüğümden kullanmak istemiyorum ve paramı geri almak istiyorum dedim. uzun uğraşlar ve tüketici
makemesine şikayette bulunacağımı söyledikten sonra, iade almayı kabul ettiler. kargoyla yolladım ve paramın bana ödenmesi
bir ayı buldu. bu sürede çok kere aramak ve sıkıştırmak zorunda kaldım. bu ürünleri iddia ettikleri avantajlardan ötürü
ve İkbal Gürpınar hanıma güvendiğim için almıştım. fakat bu iyi bir ders oldu. bu ülkede kimseye güvenilmez. bunlar
tamamen sahtekar ve insanların paralarını işe yaramaz bir plastik top vererek çalıyorlar. denememi de şöyle anlatayım:
60 derece sıcaklıkta ve her zamanki kullandığım deterjanın 1/3 ini koyarak yıkama yaptım. çocuğumun kakasıyla az kirlenmiş
çamaşırının aynen kaldığını, beyazların beyazlamadığını yani hiç temizleme etkisi olmadığını gördüm.yani deterjansız temiz
lik diye birşey söz konusu değil ve olamaz. zaten bu hileye düştükten sonra konu hakkında araştırma yaptım ve wikipedia'a
da bu çamaşır topları hakkında yazılmış ingilizce bir makale buldum(Laundry ball - Wikipedia, the free encyclopedia).
özet olarak orada diyorki: bazı kişiler bilimselmiş gibi iddialar ve açıklamalar ileri sürerek(bunların bazıları yalan
bazılarıda gerçek olsa bile çamaşır temizleme üzerine etkileri yok) bu toplarla temizlik yapılacağını söyleyip bir
kandırmaca yapıyorlar.Dünya ticaret örgütüncede sahte iddialarından ötürü bu topları satan bazı firmalar cezalandırılmış
ve kapatılmış.Kısaca sadece nanomatik değil bu tip yıkama topu vs. ürünlerden kesinlikle uzak durun aksi takdirde
paranızı boşa harcamış olacaksınız.ben bu metini insaniyet namına yazmak ihtiyacı duydum.başkalarıda benim yaşadığım
sıkıntıyı yaşamasın ve bu sahtekarlara paralar kaptırılmasın...

Geri