napiCagimi biLmiyorum .. kafayi yemek üzereyim

baharim

Üye
Üye
napiCagimi biLmiyorum .. kafayi yemek üzereyim
ya hic derdimi anlaticagim birisi yok .. dostlar, arkadaslar derseniz onlar anca kendi dertleri falan olunca geliyorlar bana ama benim biseyim olsun niyese hep isleri cikiyor ..

aslinda ben okadar sabirli bir insanim ki .. daha 20 yasindayim ve su 2 sene önce benim basima neler geldi neler .. saysam roman yazarim herhalde .. bana biraz tuhaf geliyor simdi bunlari buraya yazmak cünki hicbirinizi tanimiyorum ama icimden bisey bosver yaz gitsin belki yardim onlardan gelir diyor ..

nerden baslasamki .. :18:

eski sevgilim bana cok cok kötü bisey yapti .. bir kizin basina gelecek en kötü bisey iste ..

sonra 1bucuk seneden beri annem ile babamin arasinda huzur diye bisey kalmadi hergün tartisiyorlar .. herseyide annem baslatiyor babama iftira atiyor nemis iste babam onu aldatmis falan .. babam yemin etti elinden geleni yapti ona öyle bisey olmadigini ispatlamak icin ama yok iste annem ona inanmiyor .. babam zaaten öyle bir insan evden - ise - isden eve gelen birisi .. ne kumari, ne ickisi hic birseyi yok ..
artik ne kardesim (13 yasinda) nede ben cekebiliyoruz artik bunlari .. benim artik kafama tak etti dedim onlara bosanin diye ozamanda babam cok kizdi sakin bidaha öyle sey deme ben yapmadigim bisey icin ailemi dagitamam falan .. anneme ne desem bilmiyorum herseyi denedim .. anne dedim daha simdiye kadar babamdan hic bir kötülük görmedin falan konusmaya calistim ama nafile dinlemiyor ..

su an benim yine bir sevgilim var ona herseyi anlattim ve beni böylede kabul ettigini söyledi gercekten cok sevindim.. 5 ay oldu iste beraberiz ve beni ailesine anlatmis onlarda ben tanimak isiyorlarmis ama ben hayir dedim cünki benim daha 1 sene okulum var o bitsin öyle gelsinler dedim .. oda iste tamam dedi ..
bu aralar hic eskisi gibi konusmuyor benimle .. ilk zamanlarda sabahlara kadar konusuyorduk birbirimizi her an görelim diye cameralari acik birakiyorduk hatta ben bi kere uyuya kalmisim oda beni sabaha kadar izlemis uyandigimda bilgisayarim hala acikti ve o bilgisayarin önünde uyuya kalmis acaip tatliydi cok sevinmistim ..
ama iste bu aralar hic öyle degil ne benimle konusuyor nede camerayi aciyor .. napicagimi bilmiyorum dün ona sordum sonumuzmu geldi diye ama hala cevap alamadim ..

ahhh ahh lütfen bana yardim edin yaa napicagimi bilmiyorum gercekten ..

Cevap: napiCagimi biLmiyorum .. kafayi yemek üzereyim

annen ve baban için ne diyeyim bilmiyorum ama bırak onlar kendi aralarında halletsinler
eminim baban anneni inandıracaktır,senin içinde bazı şeyleri zamana bırakmak gerektiğine inanıyorum..
sende biraz zamana bırak sevdiğini sına,gerçekten seni seviyor mu,sen onu seviyor musun,5 ay kısa bir süre onu iyice tanımaya çalış canım,tabii oda seni
herşey düzelir umarım gönlünce olur canım...

cok tsk ederim .. ama bende umut diye bisey kalmadi artik napayim ..

Zilanla aynı fikirdeyim ailen için söyleyebilecğim pek bişey yok zamanla annen düzelir diye umuyorum gelelim ilişkine bence biraz zaman ver üzerine gitm bittimi ne oldu neden böle diye sakın ola sorgulama bekle sadece birbirinizi sevmeniz gayet güzel ama durumu abartmayın sabahlara kadar seyretmek falan bunlar ilk anda heyecanllı duygulardır ama sonra her ilişki rutinleşir oturur biraz dinleninn derimm haaa sakın ama sakın ona neden böle şöle deme sakın yakınma senin durumun için üzelerek söylüyorum aklına ona baskı yaptığın falan gelebilir bunalabilir her ne yaşarsan yaşa başını dik tut ve yaşantını bundan sonra kontrol ett veee hayatt... kendine iyi bak sakın ola üzülmee

canim arkadaslara katiliyorum birak ailen kendi sorunlarini kendileri halletsin yetiskin insanlar mutlaka kendileri icin dogru olani yapacaklardir ;ailede boyle sorunlar tabiki cocuklari etkiler ama yinede karari onlar verecek;sana gelince daha cok gencsin sana abla tasiyesi once kendi hayatini dusun okulunu bitir kendi ayaklarin uzerinde durmayi ogren,birak sevgilin seni arasin sorsun zaten seninle ilgilenmiyorsa sana karsi duygulari gercek degildir,gerekten seviyorsa sana gelecektir,hayat cok guzel bu guzellikleri yasamaya bak gerisi yalan ,sana hayirli guzel bir gelecek diliyorum canim cok mutlu ol insallah

cok cok tsk ediyorum ablacigim ..

düsündüm gercekten dogru söylüyorsunuz .. en iyisi ben herseyi bi akisina birakip kendi hayatima bakayim

allah hepinizden razi olsun

Arkadaslar cok güzel fikirlerini, düsüncelerini belirtmisler canim, ayni seyleri bende söylerdim sana.
Herseyi zamana birak bol bol dua et, ve kendini iyi hissetmediginde gel anlat bize, seni dinleriz yardimci olmaya calisiriz :)

Geri