gebe
  1. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

napıoo sizce?

Konu, 'Komik Resimler' kısmında İzmirella tarafından paylaşıldı.

2. ecege

ecege Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: napıoo sizce?
    hahhahahahahah güzel olmuş.........

napıoo sizce? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sizi gidi meraklılar sizi

Sizi gidi meraklılar sizi

Ne meraklı bunlar böyle?
  2. siz hangisisiniz?

siz hangisisiniz?

Bakın bakalım Siz hangisisiniz? 1 Daha birinci telefon zili çaldığında telefonun başına dikilen ama açmak için ikinci kez çalmasını bekleyen 2 Televizyonda film seyrederken filmin oyuncularıyla muhatap olan (Dur oraya gitme, öldürecekler seni) 3 Cebinden çıkardığı paraların içinde en eskisini özenle arayip bulduktan sonra para üstü veren 4 Gece aşırı nem ve sıcak olmasına rağmen,...
  3. sizce neden

sizce neden

merhaba kızlar annem 52 yaşında 20 günden beri başı dönüyor.yüksek tansiyon hastası ilaçlarını kullanıyor.tansiyonu düzenli olsada başı dönüyor.elim ayağım boşalıyor diyor.yakın zamanda akrabamız yüksek tansiyondan beyin kanaması geçirdi ve öldü.ondan çok etkilendi.etkisinden kalmış olabilirsin psikolojik olabilir diyoruz psikolojikse niye hala geçmiyor diyor.dışarı çıkmaya korkuyor.sizce...
  4. sizce hangisi?

sizce hangisi?

kızlar kendi parfümümü makyaj malzeme mi indirimli almak istiyorum o yüzden bir markaya temsilci olmak istiyorum ama çok pahalı olmayan bir ürün istiyorum
  5. sizce hamilemiyim

sizce hamilemiyim

merhaba , size bir sorum olacak 8 mayis tarihinde adet oldum 30 mayis tarihinde ise ilk iliskimi geri cekme yonetemiyle yasadim adetim gecikti genelde 32 gun sure ile adet oluyorum suana kadar sivilce haric bir belirtim yok sizce hamilemiyimdir ? bugun agrim biraz basladi beyaz akintimda var ?

Sayfayı Paylaş