gebe
  1. sibek

sibek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3

Napmam gerek

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında sibek tarafından paylaşıldı.

Bugun doktora gittim ve bana yumurtalarimin gec islem gordugunu soyledi gebe kalman uzun sura bilir dedi bunun icin napmam lazim ben hem anne olmak istiyorum

Napmam gerek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gereği Düşünüldü

Gereği Düşünüldü

Gereği Düşünüldü (...bu sevdanın sözlerini sen al, müziği bende kalsın..) ..sürgün yeridir aşk yüreğimde, açlığına bile boyun eğdiğim..kapama gözlerini, sesini uzak tutma..sancılarına vedaların düşlerle direniyorum..dilimde bakire bir bekleyiş, gelip bozmanı diliyorum.. dokunamadım sevdanın yanık tenine oysa istemlerin süzgecinden taşar hayat, bilirim hangi...
  2. Gitmeyi Bilmek Gerek

Gitmeyi Bilmek Gerek

Hiç beklemediğin bir andır o,"Hiçbirşey bitmeyecek,sonsuza kadar sürecek " diye düşünürken çıkıverir ortaya,olduğun yere mıhlar seni.O ana kadar farkedemediğin her şey birden dökülür ortaya,taşlar yerine oturur.Gözleri eskisi gibi bakmıyordur değil mi?Eskisi gibi dokunmuyordur elleri.Tenindeki o sıcaklık kaybolmuştur,sana bakarken istem dışı gülümsemiyordur artık.Hatta gözlerini...
  3. Bazen Dinlenmek Gerek..

Bazen Dinlenmek Gerek..

Hayatın yükü hepimizin omuzlarına binmiş durumda.Öyle ya da böyle,ağır ya da hafif hepimizin taşıdığı bir yük var nihayetinde.Bazılarımızın taşıyabileceğinden azını doldurur kefesine bazılarımız da gücü yetmez yüklendiğini taşımaya. Taşırız ,bıkmadan usanmadan..Ta ki bir gün gelip de yorulana kadar.Taşıdığımızın yükün altında ezilmemek için bazen hayatı dondurmalı ,dinlenmeliyiz...Hikaye...
  4. Aynaya ne gerek var

Aynaya ne gerek var

İlginç dekorasyonlar Duvar yazıları Bu fotoğrafa gerçekten çok güldüm. BAnyoda ayna yok onun yerine iyi görünüyorsun yazısı var. Aynaya gerek olmadığını mı vutguluyor yoksa ayna görevimi görüyor bilemedim:) Ayna modeli olmayan ilginç banyo dekorasyonu olmuş.
  5. Artık Dersanelere Gerek Kalmayacak

Artık Dersanelere Gerek Kalmayacak

Dershaneleri Kapatacak 6 Karar Dershaneleri Kapatacak 6 Radikal Karar Sevgili melekler, 4+4+4 sistemi ile eğitime geçilmesine günler kala dersanelerin de kapatılması gündeme geldi. İşte Dershaneleri Kapatacak 6 Radikal Karar ve haberin detayları... Son dönemin en çok dikkat çeken kararlarından biri de çalışmaları devam eden dershaneleri kapatacak olan uygulama. Yeni...

Sayfayı Paylaş