gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Nar çekirdeği

Konu, 'N-O' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Rüyada görülen nar tanesi kolaylikla elde edilen bir nziktir.

Nar çekirdeği konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nar çekirdeği yağı gençleştiriyor!

Nar çekirdeği yağı gençleştiriyor!

cildi gençleştiren yağlar Nar çekirdeği yağı ile gençleştiriyoruz Gençlik iksiri’ olan nar çekirdeği yağı, fabrikasyon olmayan bir yolla yani damıtma yöntemi ile elde ediliyor. Nar çekirdeği yağının sağladığı güzellik, gerçek güzellik! Bu yağ sadece cilde ihtiyaç maddelerini takviye etmekle kalmıyor, yenileme özelliği de bulunuyor. Ancak bu etkinin olabilmesi için yağın, yüzde yüz...
  2. Nar çekirdeğinde bulunan saklı güzellik

Nar çekirdeğinde bulunan saklı güzellik

Her kadın güzeldir ama kendine bakan kadın dahada güzeldir:) Bakımı seven ve bunu doğal yollarla yapmak uygulamak isteyen arkadaşlarım için narın çekirdeğinde saklı olan güzellik iksirini veriyorum:) Kadınlar nar çekirdeği yağının sırrını keşfetti çünkü o farklı bir güzellik iksiri. Yıpranmış ciltler için mucize yaratıyor. Bakımsızlık, yaş ve hava etkilerinden dolayı bazı maddeleri...
  3. Nar yağı ve nar çekirdeği faydaları

Nar yağı ve nar çekirdeği faydaları

nar çekirdeği faydaları nar yagi yağı yagı Bu bilgilerle narın birçok yararına biraz daha eklenmiş oldu. Gençlik iksiri’ olan nar çekirdeği yağı, fabrikasyon olmayan bir yolla yani damıtma yöntemi ile elde ediliyor. Nar çekirdeği yağının sağladığı güzellik, gerçek güzellik! Bu yağ sadece cilde ihtiyaç maddelerini takviye etmekle kalmıyor, yenileme özelliği de bulunuyor. Ancak bu etkinin...
  4. Nar ve Nar Çekirdeğinin Faydaları Saymakla Bitmiyor

Nar ve Nar Çekirdeğinin Faydaları Saymakla Bitmiyor

nar çekirdeğinin faydaları nar çekirdeği faydaları cekirdeginin faydalari Bu aralar çok fazla nar yiyorum ve kendimde değişiklikler hissetmeye başladım meleklerim.Kilolarımdan dolayı sürekli kabız olan ben bu günlerde coştum resmen.Ama narı suyunu değil de çekirdekleriyle beraber tüketiyorum ki nar çekirdeği de en az kendisi kadar faydalıymış.Farkında olmadan iyi bişey yapmışım meleklerim.Bol...
  5. Nar Çekirdeğinin Sağlığa Etkileri

Nar Çekirdeğinin Sağlığa Etkileri

Narın dünya mutfağında hem içecek hem de çeşni olarak kullanımı yaygındır ama şifa amaçlı kullanımı yakın zamanlarda popüler olmuştur. Orta Doğu’da ve Yunanistan’da ise yüzyıllardırt şifa amaçlı kullanılan bir meyvedir. Şifa amaçlı kullanılan şekli konsantre ekstresi ve çekirdeğidir. Nar çekirdeği, tüketimi hızla artan çok fonksiyonlu bir gıda desteğidir. İlahi kitaplarda, cennet meyvesi...

Sayfayı Paylaş