gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Nar çiçeği

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Nar çiçeği nasıl kurutulur? Yanı çiçeği komple mi kurutuyoruz. Yapraklarını mı alıyoruz çiçeğin. Toplayacagım ama bılmıyorum

Nar çiçeği konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nar

Nar

Tatlı nar mala, imar edelimiş kente, hanım yahut çocuğa; Kırmızı nar taneleri altına, beyaz nar taneleri gümüşe; Ekşi nar üzüntü ve kedere, ekşiyi seven kimse için rızık ve mala; Nar kabuğu yemek hastalıktan sifa bulmaya; Nar suyu kişinin nafakasına, Narr ağacı dindar, varlıklı ve çömert kimseye; nar ağacını kesmek akrabayla ilişkiyi kesmeye; Nar taneleri kolaylıkla elde edilen mala, Nar...
  2. nar

nar

(Granatapfelbaum / Granadier / Pomegranate / Rümman / Punica granatum / Pommegranate / Grenadier) Haziran-temmuz aylarinda kirmizi renkli çiçekler açan, iki ile bes metre boylarinda agaççiklar. Gövdeleri gayri muntazamdir. Yapraklar karsilikli, kisa sapli ve kirmizi kenarlidir. Çiçekler kismen sapsiz, tek tek ve birkaçi birarada bulunur. Çanak yapraklari kirmizi renkli, dökülmeyen ve etlidir....
  3. Serdar Ortaç - Nar Çiçeğim

Serdar Ortaç - Nar Çiçeğim

Zamanı geldi artık Sana aşkı vereceğim Mevsimler değişsede Ben hep sana güleceğim. Yine yollar göründü Ben hep seni seveceğim Aşkı elinden içip Yine sana döneceğim Kırmızıyla moruna Canım kurban yoluna Takıver yar koluna Nar Çiçeğim, Yar Çiçeğim Söz Yazarı : Serdar Ortaç Besteci : Serdar Ortaç Düzenleme : Feyyaz Kuruş
  4. Nar

Nar

(Granatapfelbaum / Granadier / Pomegranate / Rümman / Punica granatum / Pommegranate / Grenadier) Haziran-temmuz aylarinda kirmizi renkli çiçekler açan, iki ile bes metre boylarinda agaççiklar. Gövdeleri gayri muntazamdir. Yapraklar karsilikli, kisa sapli ve kirmizi kenarlidir. Çiçekler kismen sapsiz, tek tek ve birkaçi birarada bulunur. Çanak yapraklari kirmizi renkli, dökülmeyen ve etlidir....
  5. Nar çiçeği çayının faydaları

Nar çiçeği çayının faydaları

nar çiçeği çayının faydaları nar çiçeği çayı faydaları çiçeğinin çayının Çoğu zaman bir meyve olarak tükettiğimiz narın o kadar çok faydaları var ki arkadaşlar.Sağlıktan tutunda güzelliğimize kadar faydaları saymakla bitmez ben sizlere sağlık açısından nar çiçeği çayının faydaları hakkında kısaca bilgiler vermek istiyorum Kullanım alanları : Kanın temizlenmesine yardımcı olur. Çok yoğun C...

Sayfayı Paylaş