gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113

Nar gibi kızarmış tavuk için püf noktası

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

nar gibi kızarmış tavuk tarifi fırında kızarmış bütün tavuk fırında tarifi Tavuklarınızı fırında yapacaksanız sizlere tavukların nar gibi kızarması için yapılması gereken püf noktayı veriyorum [​IMG]
    Tavuğu fırında pişirirken üzerinin iyi kızarması için tek yapmanız gereken,üzerine tuz, limon suyu, zeytinyağı, yoğurt ve salça karışımından sürmek… Bu şekilde hem daha lezzetli olduğunu, hem de nar gibi kızardığını göreceksiniz. Fırında
    bütün tavuk kızartacağınız zaman derisinin hemen altına ince kesilmiş limon dilimleri yerleştirin. Üzerine de zeytinyağı sürün. Böylece tavuğunuz hem nefis kızarır hem de limon ve zeytinyağı tavuğa güzel bir koku ve tat verir.

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

salça tavuğu sertleştirir...

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ya canlarım zeytinyağı hakikimi olucak bi de domates salçası olur mu yaaa ?

Nar gibi kızarmış tavuk için püf noktası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. püf noktası<<Kolayca soymak için...

püf noktası<<Kolayca soymak için...

badem soymak kadın soymak badem soyma Kolayca soymak için...Soymanın kolayı Sucuğu kolay soymak için, sivri uçlu bir bıçakla boydan boya çizdikten sonra, nemli bir bezle silin. Domatesi soymak için önce kaynar suya batırıp çıkartın. Göreceksiniz çok düzgün bir şekilde kabuğu kendiliğinden soyulacak. Soğanın dip kısmını doğramak çoğu zaman zor olur. Bu işi kolaylaştırmak için çatalı en dip...
  2. tavuk gıbı kızardım

tavuk gıbı kızardım

gecen sene tatıle gıdememısıdık . kuzenle nasıl bronzlasırız dıye dusunurken bırden benım fıkrım geldı hadı bızım catıya cıkalım guneslenelım dedim .aldık sıvı yagını surduk vücudumuza cıktık catıya bıde bızım ev 2 katlı gelen gecen bakıyor sasırıyor ben uyuya kalmısım usttumde sıvı yag resmen kızarmısız ayy cok gulmustuk bıde resıl olmustuk ama şimdiki aklım olsa asla yapmam . hangı akıl onu...
  3. Zayıflamak İçin 10 Püf Noktası

Zayıflamak İçin 10 Püf Noktası

zayıflama ipuçları zayıflamak için ne yapmalı Fazla kilolar tüm kadınların derdi melekler :) Zayıflamaya karar verdiğinizden itibaren öncelikle bir doktor kontrolünden geçmenizi ve yine doktor kontrolünde sağlıklı bir diyete başlamanızı tavsiye ettikten sonra, zayıflamayla ilgili bazı ipuçlarını sizlerle paylaşmak istiyoruz :) Diyete başlarken önemli olan vermeyi düşündüğünüz kilolar...
  4. Uzun görünmek için püf noktası kısa bayanlar

Uzun görünmek için püf noktası kısa bayanlar

püf noktası minyon tipli bir bayansanız tshirt yada gömleklerinizi asla pantolon ve eteklerinizin içine sokmayın.Bu işlem vücudunuzu ikiye bölerek sizi olduğunuzdan daha kısa gösterebilir
  5. Nar Gibi Tavuk Kızartmak İçin Tavsiyeler!

Nar Gibi Tavuk Kızartmak İçin Tavsiyeler!

tavuğun nar gibi kızarması için, nar gibi tavuk kızartması, tavuğun iyi kızarması için Sevgili melekler, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de en çok tüketilen beyaz et tavuk. Evlere pişirdiğimiz tavuğun dışarda yediğimiz hazır tavuk kızartmaları gibi kızarmasını istiyorsak birkaç yolu deneyebiliriz. Nar gibi kızarmış, lezzetli ve çıtır tavuk kızartması için işte sizlere çeşitli...

Sayfayı Paylaş