gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Nar yağı ve nar çekirdeği faydaları

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

nar çekirdeği faydaları nar yagi yağı yagı Bu bilgilerle narın birçok yararına biraz daha eklenmiş oldu.

Gençlik iksiri’ olan nar çekirdeği yağı, fabrikasyon olmayan bir yolla yani damıtma yöntemi ile elde ediliyor. Nar çekirdeği yağının sağladığı güzellik, gerçek güzellik! Bu yağ sadece cilde ihtiyaç maddelerini takviye etmekle kalmıyor, yenileme özelliği de bulunuyor. Ancak bu etkinin olabilmesi için yağın, yüzde yüz doğal ortamda üretilmiş meyveden elde edilmesi ve soğuk sıkma yöntemiyle üretilmesi gerekiyor. Nar çekirdeği yağı kırışıklıkların giderilmesinde de eşsiz bir doğal reçete...Bu yağ, cilt dokusunun daha pırıltılı ve elastiki görünmesini sağlıyor. Cildin kaybettiği kolajeni ve cilde gerekli olan malzemeleri kazandırıyor.Nar yağı, yaşlanmayı önleyici ve tersine çevirici özelliklerinden dolayı önemli bir doğal yağ

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Ay ben nar çok seviyorummm

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

nar çekirdegi yagi akneler icinde iyi geliyormu?

Nar yağı ve nar çekirdeği faydaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nar Çekirdeği Yağı ve Faydaları

Nar Çekirdeği Yağı ve Faydaları

nar çekirdeği yağı nar çekirdeği yağının cilde faydaları cekirdegi yagi narın cilde faydaları yağı fiyatı Faydaları: Menopoz sıkıntılarını giderir. Cilt besleyici,selülit giderici ve sıkılaştırıcı olarak kullanılır. Doğum kontrol hapının yan etkilerini azaltır. Kolesterolü ve hipertansiyonu düşürür. Cildi tazeler,yaşlanmayı geciktirir. (Anti-aging) Kalbi kuvvetlendirerek,kalp krizi riskini...
  2. Nar çekirdeği yağı gençleştiriyor!

Nar çekirdeği yağı gençleştiriyor!

cildi gençleştiren yağlar Nar çekirdeği yağı ile gençleştiriyoruz Gençlik iksiri’ olan nar çekirdeği yağı, fabrikasyon olmayan bir yolla yani damıtma yöntemi ile elde ediliyor. Nar çekirdeği yağının sağladığı güzellik, gerçek güzellik! Bu yağ sadece cilde ihtiyaç maddelerini takviye etmekle kalmıyor, yenileme özelliği de bulunuyor. Ancak bu etkinin olabilmesi için yağın, yüzde yüz...
  3. Nar Çekirdeğinin Yağı Nelere Faydalıdır ?

Nar Çekirdeğinin Yağı Nelere Faydalıdır ?

Son yıllarda sağlık açısından oldukça faydalı olduğu belirlenen ve tüketimi hızla artan nar ve nar suyunun yanı sıra nar çekirdeği yağının da cilt bakımında oldukça etkili rol oynadığı ve birçok sorunun çözümünde yardımcı olduğu ortaya çıkmıştır. Nar çekirdeği yağının faydalarının ortaya çıkması ile kullanımı oldukça artmış ve uzmanlar tarafından önerilen maddeler arasında yerini hızla...
  4. Nar yağının faydaları

Nar yağının faydaları

nar yağı faydaları nar yagının faydaları yagi yağının yaginin faydalari Sağlığımız için tüketmemiz gereken gerek meyve olarak gerek meyve suyu olarak mutlaka almamız gereken narın faydaları saymakla bitmiyor.Sizlere böylesi mucizevi bir bitkinin yağı hakkında bilgiler vermek istiyorum.Nar yağı faydaları ve kullanımı hakkındaki bilgileri sizler için veriyorum Hazırlanış Biçimi : Nargiller...
  5. Nar ve Nar Çekirdeğinin Faydaları Saymakla Bitmiyor

Nar ve Nar Çekirdeğinin Faydaları Saymakla Bitmiyor

nar çekirdeğinin faydaları nar çekirdeği faydaları cekirdeginin faydalari Bu aralar çok fazla nar yiyorum ve kendimde değişiklikler hissetmeye başladım meleklerim.Kilolarımdan dolayı sürekli kabız olan ben bu günlerde coştum resmen.Ama narı suyunu değil de çekirdekleriyle beraber tüketiyorum ki nar çekirdeği de en az kendisi kadar faydalıymış.Farkında olmadan iyi bişey yapmışım meleklerim.Bol...

Sayfayı Paylaş