gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Nar yağının faydaları

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

nar yağı faydaları nar yagının faydaları yagi yağının yaginin faydalari Sağlığımız için tüketmemiz gereken gerek meyve olarak gerek meyve suyu olarak mutlaka almamız gereken narın faydaları saymakla bitmiyor.Sizlere böylesi mucizevi bir bitkinin yağı hakkında bilgiler vermek istiyorum.Nar yağı faydaları ve kullanımı hakkındaki bilgileri sizler için veriyorum
    Hazırlanış Biçimi : Nargiller familyasının örnek bitkisidir.Narın meyve ve çekirdeklerinden elde edilen yağdır.

İçindekiler : Nişasta, mannit, reçine, triterpentik, asitler, tanen, pelletierin, isopelletierin ve metil polletierin içerir.

Faydaları : Grip,soğuk algınlığı,mide yanması,damar sertliği,şeker hastalığı ve cilt problemlerinde kullanılır.Sivrisinek sokmalarında veya böcek ısırmalarında hemen uygulanması gerekir.Her türlü ağrıya karşı kullanılır. Menopoz Sıkıntılarını Giderir.Cilt besleyici, sıkılaştırıcı, selülit giderici olarak kullanılır. Doğum kontrol hapının yan etkililerini azaltır. Kolesterolü ve hipertansiyonu düşürür. Cildi tazeler,yaşlanmayı geciktirir (Anti-aging.) Kalbi kuvvetlendirerek, kalp krizi riskini azaltır. Sigara, alkol, kirli hava gibi kanserojen etmenlerin etkisini azaltan güçlü antioksidandır

Kullanım Şekli : Günde 3 defa bir çay bardağı suya veya şekere 4-5 damla damlatılarak alınır.

Yemeklerde ve salatalarda kullanılır.

Uyarı : Düşük tansiyon olanların dahilen kullanması sakıncalıdır.

2. Vijdan

Vijdan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkürler adminim,bu yağı bulmaya çalışacağım özellikle..

Nar yağının faydaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nar Çekirdeği Yağı ve Faydaları

Nar Çekirdeği Yağı ve Faydaları

nar çekirdeği yağı nar çekirdeği yağının cilde faydaları cekirdegi yagi narın cilde faydaları yağı fiyatı Faydaları: Menopoz sıkıntılarını giderir. Cilt besleyici,selülit giderici ve sıkılaştırıcı olarak kullanılır. Doğum kontrol hapının yan etkilerini azaltır. Kolesterolü ve hipertansiyonu düşürür. Cildi tazeler,yaşlanmayı geciktirir. (Anti-aging) Kalbi kuvvetlendirerek,kalp krizi riskini...
  2. Nar yağı ve nar çekirdeği faydaları

Nar yağı ve nar çekirdeği faydaları

nar çekirdeği faydaları nar yagi yağı yagı Bu bilgilerle narın birçok yararına biraz daha eklenmiş oldu. Gençlik iksiri’ olan nar çekirdeği yağı, fabrikasyon olmayan bir yolla yani damıtma yöntemi ile elde ediliyor. Nar çekirdeği yağının sağladığı güzellik, gerçek güzellik! Bu yağ sadece cilde ihtiyaç maddelerini takviye etmekle kalmıyor, yenileme özelliği de bulunuyor. Ancak bu etkinin...
  3. Narın faydaları

Narın faydaları

Nar ve narın faydaları Nar taneleri ve suyu pek çok derdin devasıdır. Yaz mevsiminde serin meyve suyu veya ferahlatıcı bir kokteyl olarak tüketilen nar, sağlık bakımından da özellikle kış mevsiminde bol bol tüketilmesi gereken bir meyvedir. Narın insan sağlığına olan faydalarını saymakla bitirmek mümkün değil. Adeta bir ´ilaç´, hatta antibiyotik olan nar, özellikle bağışıklık sistemini...
  4. Narın Faydaları

Narın Faydaları

Narın Faydaları nedir? Oğlum çok seviyor narı yiyor da ama acaba zararları da var mı hoş ben faydalı olduğunu duydum ama Narın Faydaları nelerdir bilmiyorum işte
  5. Kudret Narı Yağının Faydaları Nelerdir ?

Kudret Narı Yağının Faydaları Nelerdir ?

Kudret Narı Yağı Faydaları Kudret Narı Yağı Faydaları Nelerdir Kudret Narı Yağı ve Yararları Özellikle basura iyi gelmesiyle bilinen kudret narı yağının faydaları ile ilgili bilgiler makalemizde sevgili melekler :) Kudret Narı, kelimenin tam anlamıyla, mucize bir bitki. Hem kendisi, hem yağı, şifa kaynağı olan bu bitkinin ve yağının faydalarına kısaca bir göz atalım. KUDRET NARININ...

Sayfayı Paylaş