gebe
  1. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113

narçiçeğinin babası için yasin okunacaktır

Konu, 'Site Duyurularımız' kısmında CeMoŞ tarafından paylaşıldı.

sevgili melekler arkadaşımız narçiçeğinin babası uzun zamandır hastanede tedavi görüyordu geçen salı vefat etmiş kendisi babası için yasin okunmasını istiyor okumak isteyen meleklerimiz varsa okuyup bu konu başlığı altından yazabilierler

amcamızın adı hamdi

narın babasına allahtan rahmet diliyoruz mekanı cennet olsun toprağı bol olsun

M.M Yönetimi

Son düzenleme: 11 Kasım 2012
  2. deniz-07

deniz-07 Rüya Tabiri Editörü

Beğenilen Mesajlar:
    271
    Ödül Puanları:
    0
    Allah rahmet eylesin günah ve kusurlarını af etsin mekanı cennet toprağı bol kabri nurlu olsun Ailesinede sabır diliyorum bu gece okurum inşallah bende

yakışıklım ve CeMoŞ bunu beğendi.
  3. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Başın sağolsun nar, Allah taksiratını affetsin..''Ve inna ileyhi racuün''...

CeMoŞ, AYŞEDEN ve yakışıklım bunu beğendi.
  4. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    Başı sağolsun arkadaşımızın allahım affetsin günahlarını inna lillahi inna ileyhi racuün alahtan geldik yine allah döneceğiz

CeMoŞ bunu beğendi.
  5. 19bjk03

19bjk03 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    101
    Ödül Puanları:
    0
    Başın sağolsun kardesim Allah sabir versin sana ve ailene Babanin Mekani Cennet olsun,bütün dualarimiz Babana ve bütün ölmüslerimiz için kabir azabindan uzak huzur içinde olmalari için...

narçiçeğinin babası için yasin okunacaktır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Narçiçeği

Narçiçeği

Rüyada nar çiçegi veya nar çiçegi renginde bir sey görmek, bir yakininizin veya çocuklarinizdan birinin dügün töreninde hazir bulunacaginiza, bekar iseniz genç bir kimse ile tanisip nisanlanacaginiza ve bir tören yapacaginiza delalet eder.
  2. Hamileler İçin Özel Yastık

Hamileler İçin Özel Yastık

hamile yastığı hamile yatağı Hamile tanıdıklarımın tek derdi gece uyku uyuyamama pdoblemi... özellikle karınları büyüdüğünde uyku problemi çekilmez hal alıyormuş...Şimdilerde güzel bir ürün hamile bayanların imdadına yetişiyor... Peki bu ürün nedir, nasıldır? SHUMA DREAMY mükemmel bir uyku ve rahatlama yastığıdır. Birçok hamile gibi tüm gece...
  3. Nazar İçin Okunacak Dua

Nazar İçin Okunacak Dua

nazar için okunacak dua dua nazar için okunacak dualar nazar duası, nedir, nasıl okunmalıdır, nazarlık, nazara karşı okunacak dua için yazımıza buyrun arkadaşlar. ben nazara çok inanırım. babanem nazar dağları bile devirir inan kızım derdi hep. peki naza için hangi dua okunmalıdır ? Nazar için ne okumalı? Hz.Peygamber (s.a.v) bu şekilde söylerdi. Nazar değmemesi için çocuklara...
  4. yasinden sonra okunacak dua hangisidir.

yasinden sonra okunacak dua hangisidir.

Babamın ölümünün birinci yılı arkadaşlarım ben yasin okudum. Allah kabul ederse. Acaba Yasin'den sonra hangi duayı okumam iyi olacaktır. Bilgisi olana rkadaşlarım bana yardımcı olabilirler mi lütfen.
  5. Çağlamızın babası için

Çağlamızın babası için

Çağlamızın babası hakkın rahmetine kavuşmuştur melekler. Allah mekanını cennet eylesin. ruhunu Şad eylesin. şimdi meleklerimiz buluşalım merhum babamız İsmail Karasu için Yasin okuyoruz. kimler ne kadar okuyacaksa haberleşip okuyalım melekler.Allah kabul etsin şimdiden...

Sayfayı Paylaş