gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

nasa örümceklere uyuşturucu verdi

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

normal yaşantısında...

Mescaline\Peyote verildiğinde

LSD

marijuana

kafein

Benzedrine

uyku ilacı

nasa örümceklere uyuşturucu verdi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. örümcekler

örümcekler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. uyuşturucu

uyuşturucu

Rüyasında uyuşturucu kullanmak dedikodunuzun yapılacağına ve iftiraya uğrayacağınıza işaret eder.Dedikodu ve iftiralarla karşı karşıya kalacağınız anlamına gelir. Sahte arkadaşlardan uzak durun.
  3. ya akıl verin litfen nası davranmalıyım

ya akıl verin litfen nası davranmalıyım

slm herkese aklım çok karışık ve inanın akıl vericek birine ihtiyacım var.Ben 11 yıllık evliyim eşim şu iki haftadır değişti işten gelince evde duran insan şimdi biz uyuyana kadar eve gelmez oldu 2 gn önce kavga ettik ben bağırdım çağırdım o ise karşılık bile vermedi kızdım anneme gittim sonra geri döndüm söz verdi bida olmucak dedi ama dün akşam yine geç geldi bende o gelene kadr sinirle onu...
  4. Uyuşturucu alan örümcek,ağını nasıl örer?

Uyuşturucu alan örümcek,ağını nasıl örer?

örümcek ağları hakkında uyuşturucu alan örümcekler örümcekler hakkında bilinmeyenler örümceklerin ağ örmesi ve uyuşturucu sevgili melekler ilginç bir konuyla daha karşınızdayız.Meğer bizim bu filmlere konu bize yeri gelince korku olan örümcekler uyuşturucu almalarına rağmen muazzam ağlar örebiliyorlarmış.buyrun bir de sizler okuyun bakalım.. Örümcekler ağlarını sabaha karşı 4’te örer. Ağ...

Sayfayı Paylaş