gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Nasa'nın Geliştirdiği Uzaydan Yer Bulma Programını Buradan İndirebilirsiniz

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; nasa uzaydan yer bulma programı hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, Amerikan Uzay Araştırmaları Merkezi NASA, uydular aracılığıyle yeryüzünde ki herhangi bir noktayı tespit etmek için bir program geliştirmişler. Bu sayfamızda sizlere o programı indirebileceğiniz linki vermek istiyoruz..

Nasa'nın hazırladığı, uydu üzerinden dünya üzerindeki herhangi bir noktanın görüntüsünü almanızı sağlayan oldukça güzel bir program. World Wind programı Google Earth programına göre biraz daha az detaylı da olsa kullanışlı ve başarılı bir program.

Programa Buradan Tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Nasa'nın Geliştirdiği Uzaydan Yer Bulma Programını Buradan İndirebilirsiniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yer Bulmam Zor Oldu Ama Burasida Benim Olsunmu:)

Yer Bulmam Zor Oldu Ama Burasida Benim Olsunmu:)

SELAM KIZLAR CAY SUYUNU OCAGA KOYDUM HADI GELIN SOHBET EDELIM ::hug:OYYYYY COK OZLEMISIM YA...
  2. uzay

uzay

Uzaya gittiğini görmek, rüyayı gören kimsenin yeni olaylara şahit olacağına işarettir. Bu rüyayı görenin güveni ve inancı artar. Uzaya gittiğini görmek, rüyayı gören kimsenin yeni olaylara şahit olacağına işarettir. Bu rüyayı görenin güveni ve inancı artar Rüyasında uzaya gittiğini gören kimse bir hikmet sahibi olur, olgunlaşır ve huzur bulur.Rüyada uzayda bir uçan dairede bulundugunuzu ve bir...
  3. Programlar

Programlar

programlar Yavuz’un Süper Minibüsü 13 Haziran 2008 Cuma | 10:03 Yavuz Seçkin hafta için her gün 18.00–20.00 saatleri arasında sizlerle . . Radyo Güzeli 20 Mart 2008 Perşembe | 10:26 Hafta içi her akşam 20:00'de Süper FM'de Denizhan Burhan'la Yansıma 26 Ekim 2007 Cuma | 19:07 Gecenin yalnızlığı şiirlerle ve duyguların paylaşıldığı...
  4. İş Bulmanın Püf Noktaları Burada

İş Bulmanın Püf Noktaları Burada

Ekonomik krizin yoğun hissedildiği dönemlerde çalışanlar arasındaki rekabet de kızışır. İyi bir iş bulmanızı ya da istediğiniz işte çalışmaya başlamanızı sağlayacak 13 adım... 1 - Yeteneklerinize, deneyim ve hedeflerinizi göre istediğiniz miktarı velirleyerek ilgilendiğiniz iş alanlarını seçin. 2- Çevrenize iş aradığınızı ve istediğiniz işin özelliklerini söyleyin. Böylece çıkan...
  5. Uzaydan Yer bulma proğramı var mı

Uzaydan Yer bulma proğramı var mı

Nasa'nın geliştirdiği bir poğramla uzaydan yer bulunuyormuş kızlar. Bu proğramın adı ne ve bu proğramı ben tam olarak nereden indirip kurabilirim. Deneme süresi var mı yoksa ücretsiz olarak mı dağıtılıyor bana bilgi verirseniz sevinirim. Teşekkür ediyorum.

Sayfayı Paylaş