gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Nasİ Goreng

Konu, 'Uzakdoğu Mutfağı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Malzemeler: 2 Çorba Kaşığı Sıvı Yağ

3 diş dövülmüş Sarmısak

Lahana ince doğranmış 400 gr kadar

250 gr Karides

1 Yumurta

300 gr Pişmiş Pirinç

3 orta boy Havuç haşlanmış

250 gr pişmiş Bezelye

1 Ç.K. Biber salçası

1 Kahve kaşığı Toz şeker

-Yapılışı-

WOK tavasında yağı kızdırınız ve sarmısakları hafifçe kızartınız. Lahanaları ilave ederek öldürün. Çiğ vaziyette kabukları soyulmuş karidesleri katarak karidesleri de pişiriniz.

Malzemeyi kenara çekerek WOK'un ortasına bir yumurta kırın katılaşana kadar karıştırınız.

Kalan malzeme ; pirinç, havuç, bezelye, biber salçası ve şekeri ekleyerek hepsini karıştırınız.

Afiyet Olsun.!…

Nasİ Goreng konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sevgİlİnİzİ Veya Da Kocanizi Telefona Nasi Kaydedİyorsunuz

Sevgİlİnİzİ Veya Da Kocanizi Telefona Nasi Kaydedİyorsunuz

sevgilinizi telefona nasıl kaydedersiniz sevgilini telefona nasıl kaydedersin sevgilimi kaydedeyim sevgiliniz telefonda ne diye kayıtlı sevgiliyi kaydedersin ;.IIIIIIIIIIIIIIIMMMMMMMMMMM;.SEVGİLİNİZİ YADA KOCANIZI TELEFONA NASI KAYDEDERSİNİZ:D
  2. Melekler Mekani nasi yönetiliyor, hepiniz görün !!!

Melekler Mekani nasi yönetiliyor, hepiniz görün !!!

Benim gibi hepiniz eminim merak ediyordunuz Sitemiz nasil yönetiliyor diye, iste gizli calismalarimin sonucunu sizlerle paylasiyorum :D:D:D Melekler mekani yönetim odasi ( Mod., Admin ) Melekler mekani sikayet, öneri, istek odasi ve calisanlari MM teknik servis MM kebab salonu :D MM cay salonu MM calisanlarinin ( Mod. ve Admin ) evleri...
  3. samsung glaxy ace 5830i kameradan nasi zoom yapiliyo

samsung glaxy ace 5830i kameradan nasi zoom yapiliyo

basliktada belirttigim soru zoom yapmayi beceremedim bilenler varsa yazsin simdiden tsk

Sayfayı Paylaş