gebe
  1. Aizonia

Aizonia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    1

Nasibim bağlı mı ne :( her işim son anda bozuluyor ...

Konu, 'Fal Çeşitleri Yıldızname ve Diğerleri' kısmında Aizonia tarafından paylaşıldı.

Selam arkadaşlar , eğitimli , bakımlı , cici bir bayanım . Evlendim , boşandım ; 11 yıl oldu boşanalı hala birisi yok . Herkes aaa senin gibi bir insan nasıl yalnız olur diyor ? Ama inanın yalnızım . Büyü mü var ? Nazar mı brn de sizce ? Çok üzülüyorum :(

Nasibim bağlı mı ne :( her işim son anda bozuluyor ... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ev hanımı mı? iş kadını mı? yada her ikisi

ev hanımı mı? iş kadını mı? yada her ikisi

ev hanımlığı meslek midir ev hanımlığı bir meslek midir son zamanlarda kafamı kurcalayan bir konu yada büyüdügüm için biraz daha evliliğe yakınlastıkça düşünmeye basladıgım bir konu diyebilirim.Sadece benim kafamı kurcalayan mı yoksa kimbilir daha binlerce kadını ilgilendiren bir konumu??? evet bayanlar evli bekar genç yaşlı ev hanımı iş hanımı herkesi ilgilendiren bir konu bu. Evet...
  2. Her nefs nasibini alacak !

Her nefs nasibini alacak !

Kıyamet anı. - YouTube
  3. Dilimiz Neden Bozuluyor ?

Dilimiz Neden Bozuluyor ?

dilimiz neden bozuluyor dilimiz neden kirleniyor dilimiz neden bozuluyor ve kirleniyor ile ilgili bilgiler burada melekler. Güzel Türkçemizde onca kelime varken ne yazık ki kelimeler iyice çarpıtılıyor melekler. Bunun örneklerini evde , okulda hatta tvde bile görebiliyoruz. En basiti forumumuzda kurulan yanlış cümleler buna en iyi örnek. Bunu bir maharet sayan -genelde- gençlerimiz Türkçe...
  4. Bilmeyenlere Erken gebelik belirtileri nelerdir anlatır mısınız

Bilmeyenlere Erken gebelik belirtileri nelerdir anlatır mısınız

Erkenden gebelik ve hamilelik belirtileri ile ilgili araştırma yapıyordum baktım sitenizin gebelik bölümünde çok sayıda konu var dedim ki kendi kendime bu erken hamilelik hususunda bana yarasa yarasa bu sitenin meleklerin bilgileri yarar bende soru cevap bölümüne yazayım dedim. Arkadaşlarım benim adım edanaz ben yaklaşık 2 yıldır çocuk istiyorum doktora gittik bende ve eşimde en ufak bir sorun...

Sayfayı Paylaş