gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Naşide Göktürk-Yüreğim Rehin

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bir yanımda uçurumlar Bir yanım hasret İçim buruk gün cehennem
    Yüreğim sabret
    Sevişmeler çözülmeler
    Ellerin nerde
    Görün yeter çarem biter
    Canım seninle

Acılar hep benim
    Üşüyor bedenim
    Benim olmalıydın
    Acılar hep benim
    Yüreğim hala rehin
    Benim olmalıydın

Çekip gittin yüreğimden
    Ne kaldı bende
    Hüzün düşer gözlerimden
    Senden hediye

Acılar hep benim
    Üşüyor bedenim
    Benim olmalıydın
    Acılar hep benim
    Yüreğim hala rehin
    Benim olmalıydın

Naşide Göktürk-Yüreğim Rehin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yüreğim Rehin

Yüreğim Rehin

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Naşide Göktürk - Vazgeçmem Asla

Naşide Göktürk - Vazgeçmem Asla

Haram Degildi Bu Ask Helalinden Sevmisdim ÖlÜm Olsa Sonunda Vazgecmem Senden Asla Haram Degildi Bu Ask Helalinden Sevmisdim ÖlÜm Olsa Sonunda Vazgecmem Senden Asla Bir Can Kaldi Elimde Birde Ask Vardi O Ettigin ZulÜmÜ Sakin Unutma Bir Can Kaldi Elimde Birde Ask Vardi O Ettigin Vefami Bir Bir Soracagim Sana Yar Olacagim Ahimi Alacagim Vay Aman Aman Soka Cikacagim Sanacaka Satacagim...
  3. Naşide Göktürk - Sakın Ha

Naşide Göktürk - Sakın Ha

Öylesine özlemişim seni Öylesine yanmış canım Senin yokluğuna inan alışamadım Sensiz yapamıyorum Sen uzakta, bense burda,aramızda yollar var Buna nasıl dayanırım ben Sen uzakta, bense burda,aramızda dağlar var Buna nasıl dayanırım ben Sakın Ha beni aldatmayasın oralarda Sakın Ha yüreğimi yakmayasın derinden Sakın Ha ağlatmayasın gözlerimi Öldürürüm kendimi, yaşayamam.
  4. Naşide Göktürk - İhanet

Naşide Göktürk - İhanet

naşide göktürk ihanet yaktılar birer birer yıktılar yok ettiler yaktılar naşide göktürk ihanet video kaç yaşında Yaktılar birer birer, yıktılar yok ettiler Hançeri göğsümde taşıdım bağlanmak yok dediler Dokunuşun ihaneti var sevginin bedeli Aşkımın hesabı var yokluğun cesareti Çalsın şarkımı yağmurun sesleri Duysun herkes dinlesin bu sözleri Seviyorum seviyorum ölümüne aşkı yaşıyorum...
  5. Naşide Göktürk - Helal Olsun

Naşide Göktürk - Helal Olsun

Bu kadar hain olamaz bir insan Bu kadar zalim olamaz Çekipte hanceri kanından acımadan Sevdiğini sırtından vuramaz Helal olsun canım helal olsun Söyle şimdi mutlumusun Helal olsun sana helal olsun Bugünün yarınlarıda var alacağın olsun Sen benim belalım Sen delikanlım Yaşanmamış yarınları karan sevdalım Yüreyimdeki fırtına hadi gelip kopsana Yazdığın son mektupta ölürdün aşkın uğruna[

Sayfayı Paylaş