Nasıhat

AskinAy

Yeni Üye
Üye
Nasıhat
HERKES ICIN....

BU YALNIZ OLANLARA; ask bir kelebek gibidir.Pesinden kostukca hep senden kacar. En iyisi birak ucsun, inan ki hic beklemedigin bir anda gelip omzuna konuverecek. ask mutlu eder bazen de uzer. Ama ask ozeldir, askini hak eden birine sunarsan eger.......

BU SEVGILISI OLANLARA; askin amaci birileri icin mukemmel insan olmak degildir. Seni mukemmellige en cok yaklastiracak insani bulmaktir.

BU CAPKIN OLANLARA; sevmedigin birine asla seni seviyorum deme. Icinde olmayan duygulardan varmis gibi soz etme. Kimsenin hayatina kalbini kirmak icin girme. Sevgi dolu bakan gozlere asla yalan soyleme. Cunku birine verebilecegin en buyuk aci, asik olmadigin birine kendini asik etmektir....

BU EVLI OLANLARA; seven insan senin hatan yerine ozur dilerim diyendir. nasil yaparsin yerine niye yaptigini anliyorum diyendir neredesin yerine ben buradayim diyendir. Ve ask keske yerine daima iyi ki demektir.

BU EVLENMEK ICIN GUN SAYANLARA; bir kadin ve bir erkegin birbirleri icin ne kadar uygun oldugu, birlikte gecirdikleri zamanin degil, birbirlerine duyduklari askin ne kadar surduguyle anlasilir.

BU KALBI KIRIK OLANLARA; kalp yarasi siz kanatmaktan vazgecinceye kadar surer. Ve ilaci bu yaraya alismak degil, ondan ders cikarabilmektir.

BU ASIK OLMAKTAN KORKANLARA; ask dus ama tokezleme. Anla ama bekleme. Paylas ama isteme. Yaralan ama asla aciyi icinde buyutme.

BU SEVDIGINI FAZLA SAHIPLENENLERE; sevdiginin bir baskasiyla mutlu oldugunu gormekten daha aci birsey varsa, oda SEVDIGININ SENINLE MUTSUZ OLDUGUNU GORMEKTIR...

BU ASKINI ITIRAF EDEMEYENLERE; sevdiginden ayrilinca ask aci verir. Sevdigin seni terk edince daha da coook aci verir ama en acisi, onu ne kadar sevdigini bilmesine hic firsat vermemektir.....

VE BUDA DONMEYECEK BIRINI HALA BEKLEYENLERE; hayatin en huzunlu ani, DELI GIBI sevdigin insanin buna hic degmedigini GORDUGUN ANDIR ve en buyuk kaybin onun icin harcadigin yillardir. Senin askini bugun hak etmeyen, bil ki 10 yil sonra yine hak etmeyecektir.
BIRAK GITSIN.......

Cevap: Nasıhat

BU EVLI OLANLARA; seven insan senin hatan yerine ozur dilerim diyendir. nasil yaparsin yerine niye yaptigini anliyorum diyendir neredesin yerine ben buradayim diyendir. Ve ask keske yerine daima iyi ki demektir.

katılıyorum birde karşı taraf anlıyabılıyosa bunların anlamlarını o zaman sorun yok demektir canım

Geri