gebe
  1. magical

magical Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

Nasıl akıttın ki içime sevdanı ...gelmeden yanıma...gitmelerin korkusu çöküyor içime

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında magical tarafından paylaşıldı.

gitmelerin korkusu Geçmiyor zaman , yarını beklerken ...nasıl bir beklemek ki...ne yere ne göğe sığıyor bu yürek... Zaman akmıyor , sabah olmuyor...Nasıl akıttın ki içime sevdanı ...gelmeden yanıma...gitmelerin korkusu çöküyor içime...sen uzaklara gittikçe İstanbul haylazca yanıma yaklaşıyor...
    Sensizliğin öfkesi dudaklarımda...Haykırışım meleklerin kanatlarında...Sesin uzaklarda...gözlerin yakamoz gecesiyle denizin durgun sularında...sırtında kambur olmuş zamanın yükleri arasından ...hatırlaman zor belkide beni çağırdığın o sevda mısralarını , haykırışlarını...
    Cevabı sende saklı soruların ...unuttum sormayı...öyle kapılmışım ki...
    Yollar çağırıyor, ansızın...uykumdan uyandırıyor soluk soluğa habersiz...Beklemelerin belli belirsiz halleri iç acıtıyor, sabırsız ruhumun derinliklerinde...Kuzey rüzgarları yüzümü sıvazlıyor öfkeli...Durulmuyor içsel yolculukarım...Çekiyor yollar beni sana...Nereye kadar sürer bu hasret...
    Nerede biter bu yolculuk...Ne zaman durulur bu içimdeki fırtına...

Nasıl akıttın ki içime sevdanı ...gelmeden yanıma...gitmelerin korkusu çöküyor içime konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. öyle içimdesin ki...

öyle içimdesin ki...

öyle içimdesin ki Öyle içimdesin ki. Yanağımda dolaşan rüzgardan daha gerçek dokunuşların. Küçük, ürkek, kesik dokunuşlarınla, belki de her zamankinden daha yanımdasın. Yani öylesine, o kadar bensin ki. Ah nasıl anlatsam. Boşuna bu çabalarım, doğru kelimeleri aramalarım. Ne kitaplar yazıyor, ne de sözlüklerde karşılığı var. Yalnızca his...sediyor insan, yaşıyor. Kelimeler eksik, kelimeler...
  2. içimde ki büyüyen sevdanın satırlara döküldüğü an..

içimde ki büyüyen sevdanın satırlara döküldüğü an..

duygu yüklü satırlar aşk satırları yine yokluğunun vurduğu saatlerdeyim.. içimdeki büyüyen sevdanın satırlara döküldüğü an.. nasıl özledi seni bu yürek bi bilsen sevdiğim.. anlatamıyorum tanımlayamıyorum bende ki tarifsiz sevdanı.. hep istediğim o büyük aşkı yaşıyorum ben seninle ve sonsuza kadar bitmesini istemediğim bir sevda bu.. başkalarının sevdalarına bakıyorumda;...
  3. Bacakta ki Batıklar İçin

Bacakta ki Batıklar İçin

bacakta ki batıklar, sebepleri, çareleri, nasıl kurtulunur, ne yapmak lazım, ile ilgili bilgiler burada melekler Cildimizde oluşan batıklar kötü bir görüntü oluşturur ve sinir bozar melekler :) Ve ne yazık ki çoğunlukla da dayanamaz sıkıveririz,yanlış olduğunu bile bile :) Artık sıkmanıza gerek yok,aşağıda ki makaleyi okuyunca nedenini anlayacaksınız :tik: Batıkların neden...
  4. Kolda ki Tüylenmeler İçin

Kolda ki Tüylenmeler İçin

kolda ki tüyler kolda ki tüylerden kurtulma kolda ki tüyler nasıl alınır ile ilgili bilgiler burada melekler. İstenmeyen tüyler kadınların en büyük sorunlarından biri melekler :) Bu tüylerden kurtulmak için pek çok yol tercih edilebiliyor. Ancak bazı bayanların kol bölgesinde ki tüylerle ilgili sıkıntı yaşadığını biliyoruz. Kolda ki tüyler nasıl alınır, kolda ki tüylerden kurtulma yolları...

Sayfayı Paylaş