gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113

Nasıl Avatar Yüklerim ?

Konu, 'Üye Yardım Bölümü' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

facebookta hareketli avatar nasıl yapılır Aşağıdaki resimlerden anlaşılacağı üzere, forumun üstünde bulunan profiliniz sekmesine basınız, [​IMG]

Daha sonra açılan sekmeden Üye resmini değiştir butonuna basarak açılan sekmeden gözatı tıklayıp daha önceden bilgisayarımıza indirdiğimiz resmin yerini göstererek değişiklikleri kaydet butonuna basarak işlemi bitiririz.

Bu arada masa üstünüzde bulunan resmin ebatlarının maksimum 150*150 ebatta olması gerekir.

2. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    Cevap: Nasıl Avatar Yüklerim ?
    teşekkürler denicem inşallah olur

3. chatlak_78

chatlak_78 Forum Okuru

Cevap: Nasıl Avatar Yüklerim ?

peki hareketli avatar aynı şekilde yüklenebiliniyor mu?sanırım onun içinde bir boyut var ben bir türlü yapamıyorum :S yardımcı olursanız sevinirim

4. Melek-ki :)

Melek-ki :) Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tesekkr edermm :)

5. berennaz

berennaz Forum Okuru

ben bunu kendi başıma yaptım kendi kendime şaşırdım ama teşekkürler

Nasıl Avatar Yüklerim ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yüksek FSH nasıl değerlendirilir:

Yüksek FSH nasıl değerlendirilir:

fsh hormonu değerleri fsh yüksekliği hormonu nedir yüksekliği Kadınlarda adet kanamasının 2-3 günü yapılan FSH ölçümü laboratuar normal üst sınırından fazla ise FSH yükselmesinden bahsedilir. FSH hormonu genellikle 37 yaşından sonra yükselme eğilimi gösterir. Kadınlarda menopoza girmeden yıllar önce (7-10 sene) FSH hormonunda seyrek olarak yükselmeler tesbit edilebilir. Zaman...
  2. Okulda yüksek not nasıl alınır?

Okulda yüksek not nasıl alınır?

not nasıl alınır yüksek not nasıl alınır yüksek sınavdan yazılılardan Beyin performansı için en önemli öğünün kahvaltı olduğunu belirten Diyetisyen Nurdan Camcı, öğrencilerin beslenme şekillerinin başarıya etkisinin büyük olduğunu söyledi. Okul çağındaki çocukların beslenmelerine dikkat edilmesi gerektiğini ifade eden Diyetisyeni Nurdan Camcı, sabah kahvaltısını aksatmadan yapmalarının...
  3. Yüksek Topuklar Nasıl Giyilir

Yüksek Topuklar Nasıl Giyilir

topuklu ayakkabı nasıl giyilir yüksek topuklu ayakkabı nasıl giyilir Yeni Başlayanlar için Yüksek Topuklar Her yeni başlangıçta olduğu gibi yüksek topuklar üzerinde yürümeye başlarken zorlanabilirsiniz. Ön hazırlık çalışmaları ve püf noktalarıyla topuklu ayakkabı giyme rehberi. Yeni bir topuklu ayakkabı almaya karar verdiğinizde topuğunun kalem gibi ince olmamasına özen gösterin....
  4. İmza-Avatar nasıl yapılır?

İmza-Avatar nasıl yapılır?

İmza avatar yapmak istiyorum kendim ama nasıl yapıcamı bilmiyorum yardım ederseniz sevinirim... Şimdiden hepinize çok tşk ederim...
  5. Evde Yüksek Ateş Nasıl Düşürülür ?

Evde Yüksek Ateş Nasıl Düşürülür ?

evde ateş nasıl düşürülür evde yüksek ateş nasıl düşürülür evde ateş düşürmek Hatırlayın melekler, küçükken ateşimiz çıktığında annelerimiz ateşimizi nasıl düşürürdü? Tabi ki sirkeli suyla. Kimisi aspirin de ezer karıştırırdı bu suya. Çocuğun üstündekiler çıkartılır, alnı, el ve ayak bilekleri sirkeli bezlerle sarılırdı. Fazla olmaz, hemen ateş düşerdi. Bu eskilerden kalma bir yöntem, öyle...

Sayfayı Paylaş