gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

nasıl bir evlenme teklifi aldınız?

Konu, 'Siz Geyikmisinz?:))' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

aramızda severek yada görücü usulü evlenenler vardır... merak ediyorum öle yada böle evlendiniz? peki bu nasıl oldu paylaşmak istermisiniz? :)

2. SaR! $3k3R

SaR! $3k3R Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: nasıl bir evlenme teklifi aldınız?
    bekarım ben :O

3. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

ozaman sana nasıl bir evlenme teklifi almak istersin diye soralım :D

4. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

ben eşimle severek evendim
    ve günde 18saat msjlaşıyoduk msjlaştğımız günlerden biriydi
    çok farklı bişe konuşuyoduk
    ve birden evlenme teklif etti 10 nisan pazar günüydü ama çok hoşuma gitmişti güzel bimsjla etti

5. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38
    ben eşimle 05.05.2004 yılında severek evlendim veee allahıma bin şükür 4.yılımıza giriyoruz çok ama çok mutluyum.. işin garip tarafı ben eşimi tanıdığımda başka bir kızla çıkıyordu. ve birlikte benim çalıştığım iş yerine alış verişe geliyorlardı. sonra ne olmuşsa aralarında anlaşamamışlar ayrılmışlar bir kaç hafta sonra eşimde benim çalıştığım yere gelip bana arkadaşlık teklifi etmişti... (hey gidi günlerr heyyy) =)

6. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: nasıl bir evlenme teklifi aldınız?

hımm bız ayrı sehırlerdeydık..19 kasım dogum gunumde hedıye beklerken kocaman bı aycık kucagında yuzuk..bayılmıstım:Dşok olmustum...o an eşim harıc herkesi aramıstım..kocam aklıma sonradan gelmıstı...cwbı ondan baska herkes duymustu kocam en son öğrenmıstı garıbım..neysem böle guzel bı teklıfff

7. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    bende askimla 3 yil önce hayatimi birlestirdim. tabiki severek ay benimki cok farkliydi evlenmeyi ben teklif ettim ona :hhh:
    internet manyagi oldugum icin tabiki mail yoluyla neden öyle yaptigimi bilmiyorum ama iyiki yapmisim!!! Tabiki oda bana sonradan romantik formalite icabi bi evlenme teklifi yapti :D

8. gurbet kuşu

gurbet kuşu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

eşim ilk çıktığım erkekti ve ailesi beni istemeye geldikten birhafta sonra :ya ben sana bir şey sormayı unuttum benimle evlenirmisin :dedi ve ben şok oldum ya zaten evleniyoruz biraz geç kaldın ama evvvvveeeet dedim onu çok seviyorum iyikide evlenmişim

9. sahtedüşler

sahtedüşler Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    seninki geç olmuş ama neyse canım ya geç olmuşta güç olmamaış dimi ama

10. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    daha almadım bekarım:D

11. allah canını almasın 5-10 dk güldüm valla hahaha

12. tatlı cadım

tatlı cadım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    2006 14 subat sevgılıler gunuydu....
    sevgılımle(yanı esımle) bulustuk.....bır cafede oturduk once oglen saatlerıydı....
    ben ona hedıyemı verdım kalp kutu ıcınde kucuk kagıtlara yazılmıs guzel sozlerın ıcınde renklı bırbırınden farklı seker ve cıkolataların oldugu bır kalp kutu yapmıstım ona ve verdım.....baska bısey alamamıstım o sene ama benım kendı emegım ve duygularımla yaptıgım bu kucuk hedıye onu cok mutlu etmıstı.....
    kendısınde hıc bır sey yoktu elınde ne cıcek ne de hedıye.....cok sasırdım cunku benım askım bos gelmezdı.....neyse karnım acıktı dedım ben tamam gıdelım bıseyler yıyelım dedı bende ekmek arası bısey yıyecegız dıye dusunuyorum .....geldık ama sehrımızın luks restaurantlarından bırının onune...nereye dıyorum soylemıyor neyse merdıvenlerı cıktık masamız ayrılmıs ve kocaman bır buket cıcek var....oturduk masaya ben hıc farkında degılım tabı cıcegın uzerınde ıkı tane alyans....ama tabı sahte olandan:)askım o ara heyecandan kelımelere bogulmustu bıle ve bana hedıyemı verdı bı paket ıcınde benım sevdıgım tarzda bır canta,cantanın fermuarının ıcınde bır kutu ve onun ıcınde ıkı tane alyans....ıclerıne ısımlerımızı yazzdırmıs tabıkı(bu arada alyanslar gümüş)o arada teklıfı almıstım tabı...ben de heyecan ıcınde evet dedım ve hayatımda ılk defa okadar farklı duygular ıcındeydım......kar yagıyordu ortam guzeldı ve hedıyelerımde tabıkı guzeldı...o gun en mutlu kız bendım galıba:)

13. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    yaaaaa bende severek evlendm ama teklif etmedi öyle herşey birden ondu ne safmışm he çıkma teklifi bile etmemişti

nasıl bir evlenme teklifi aldınız? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çok Özel Bİr Evlenme Teklİfİ nasıl yaparım

Çok Özel Bİr Evlenme Teklİfİ nasıl yaparım

Çok Özel Bİr Evlenme Teklİfİ Günlerce, gecelerce hep onu düşünmüştüm. O ise beni sadece bir iş arkadaşı olarak görüyordu. Hatta bir seferinde, kız arkadaşıyla kavga etmiş ve bana cep telefonunu uzatarak, onu aramamı ve ikna etmemi rica etti. Göz yaşlarımı içime akıtarak, kıza telefon açıp barışması için ikna etmeye çalıştım. Sanki tanrı dualarımı duymuştu. Kız hiçbir şekilde barışmaya...
  2. Nasıl bir evlenme teklifi hayaliniz?

Nasıl bir evlenme teklifi hayaliniz?

evlenme teklifi nasil olmali nasil bir evlenme teklifi istersiniz evlenme teklifini nasil beklersiniz evlenme teklifi nasil olmali supriz evlenme teklifi konulari burada melekler Merhaba Melekler, Genellikle butun bayanlarin hayalidir zamani gelince yuva kurmak...Ne kadar inkar etsekte sanirim yaradilisimiz boyle :) anac olmamizdan kaynakli yuva kurma istegimiz hep vardir degilmi meleklerim?...
  3. Trafikte Evlenme Teklifi Aldım

Trafikte Evlenme Teklifi Aldım

Fulya Zenginer,Fulya Zenginer fotoğrafları ve röportajın devamını burada kızlar Ekranların beğenilen yüzü(çok güzel bir bayan kesinlikle) olan ve kendisini Küçük Kadınlar dizisiden sonra şimdilerde ise Tövbeler Tövbesi ( http://www.meleklermekani.com/reytingli-diziler/184496-tovbeler-tovbesi-dizi-konusu.html )dizisinde ekranlarda gördüğümüz güzel gözlü oyuncu fulya zenginer kendisi ile ilgili...
  4. nasıl bir evlenme teklifi almak istersiniz

nasıl bir evlenme teklifi almak istersiniz

nasıl bir evlenme teklifi beklersinizmelekler .merhaba meleklerim sevdiğiniz erkekten nasıl bir evlilik teklifi almak istersiniz beklersiniz buyrun burda paylaşalımhttp://www.meleklermekani.com/kadin-evlilik-teklifi-eder-mi.html"]

Sayfayı Paylaş