Nasıl bir evlenme teklifi hayaliniz?

ESDE

Hamiş Melek
Nasıl bir evlenme teklifi hayaliniz?
evlenme teklifi nasil olmali nasil bir evlenme teklifi istersiniz evlenme teklifini nasil beklersiniz evlenme teklifi nasil olmali supriz evlenme teklifi konulari burada melekler
Merhaba Melekler,

Genellikle butun bayanlarin hayalidir zamani gelince yuva kurmak...Ne kadar inkar etsekte sanirim yaradilisimiz boyle :) anac olmamizdan kaynakli yuva kurma istegimiz hep vardir degilmi meleklerim? kimimiz cok gec kimimiz cok erken ama muhakkak uygun oldugunu dusundugumuz kisiyle mutlu evlilik icin planlar yapariz...

EVL-28f.jpg

O uygun oldugunu dusundugumuz kisi karsimiza cikti, flort asamasini da gectik, ve ufak ufak evlilik hayalleri kurmaya basladik.... Hayatimizin donum noktasi olan evlilik teklifini almayi bekliyoruz :) Peki acaba nasil bir evlilik teklifi hayalini kuruyoruz, Romantik bir teklifmi, suprizlerle dolu bir teklifmi, ya da cok cilgin bir teklifmi?

Evet melekler, hepinizden hayalini kurdugunu evlilik teklifi tarzini bekliyorum:) Tabi suan evli olan ve kendi teklifini bizimle paylasmak isteyen meleklerimizde katilabilir, Benimki cok siradan olmustu:) esimle bir yillik evliyiz ama, bundan yaklasik 8 yil once ilk bulustugumuz gunun gecesi bana mesaj cekmisti, ve benle kesinlikle birgun evlenecegini yazmisti, sasirmis ve ciddiye almamistim cunku daha ilk gunumuzdu:) hatta cevap olarakta yok artik daha neler daha ilk gunumuz dur bakalim nerden biliyosun diye cevap yazmistim, karsiliginda ben bilirim eminim demisti:) aradan yillar gecti ve araya neler neler girdi...Ayriliklar farkli insanlar kavgalar kuslukler ama suan o kisiyle evliyim:) Kader bu olsa gerek... :)

benim evlilik teklifimm uzaktan uzağa olmuştuuuu eşim bana evlilik teklifini askerde ve nöbetteyken etmiştiiii ve çok şaşırmiştimm hemen tlf yüzüne kapatimmmmm tam aptallaşmiştim diyebilirdimmmm :) evvettt diye haykırmak istiyordum ama yapadımm düşünmek istediğimiii söledimmmm 1 hafta sonrasııı aradımmmmm evet diye haykırdımmmmmmmm ve suan evliyimmmmm:)

Ahhh Ahhhh bende merakla bekliyorum bana gelebilecek teklifi..4 yıllık çok güzel bi ilişkim var ve o insanla evlenmek istiyorum.. o da benımle evlenmek istiyor... seviyoruz birbirimizi Çok aşığız... İleriye dönük planlarımızı İnşallah Allahımın izni ile gerçekleştireceğiz ... :nazar:...kim nederse desin biz birbirimizi seviyoruz ve 1 kere daha gelsem dünyaya gene o insana aşık olmak sadece onu sevmek isterim...:)
Not: Sürprizli bi teklif etsin kalayım böyle şok olayım:D:D
ve de o sürpriz hazırlarken hiç anlamayayım :D:D gerçi yaptığı sürprizlerin farkında olmadım ama genede öyle yapsın :D:D

Son düzenleme:
Geri