gebe
  1. ESDE

ESDE Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    0

Nasıl bir evlenme teklifi hayaliniz?

Konu, 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' kısmında ESDE tarafından paylaşıldı.

evlenme teklifi nasil olmali nasil bir evlenme teklifi istersiniz evlenme teklifini nasil beklersiniz evlenme teklifi nasil olmali supriz evlenme teklifi konulari burada melekler Merhaba Melekler,
    Genellikle butun bayanlarin hayalidir zamani gelince yuva kurmak...Ne kadar inkar etsekte sanirim yaradilisimiz boyle :) anac olmamizdan kaynakli yuva kurma istegimiz hep vardir degilmi meleklerim? kimimiz cok gec kimimiz cok erken ama muhakkak uygun oldugunu dusundugumuz kisiyle mutlu evlilik icin planlar yapariz...

O uygun oldugunu dusundugumuz kisi karsimiza cikti, flort asamasini da gectik, ve ufak ufak evlilik hayalleri kurmaya basladik.... Hayatimizin donum noktasi olan evlilik teklifini almayi bekliyoruz :) Peki acaba nasil bir evlilik teklifi hayalini kuruyoruz, Romantik bir teklifmi, suprizlerle dolu bir teklifmi, ya da cok cilgin bir teklifmi?

Evet melekler, hepinizden hayalini kurdugunu evlilik teklifi tarzini bekliyorum:) Tabi suan evli olan ve kendi teklifini bizimle paylasmak isteyen meleklerimizde katilabilir, Benimki cok siradan olmustu:) esimle bir yillik evliyiz ama, bundan yaklasik 8 yil once ilk bulustugumuz gunun gecesi bana mesaj cekmisti, ve benle kesinlikle birgun evlenecegini yazmisti, sasirmis ve ciddiye almamistim cunku daha ilk gunumuzdu:) hatta cevap olarakta yok artik daha neler daha ilk gunumuz dur bakalim nerden biliyosun diye cevap yazmistim, karsiliginda ben bilirim eminim demisti:) aradan yillar gecti ve araya neler neler girdi...Ayriliklar farkli insanlar kavgalar kuslukler ama suan o kisiyle evliyim:) Kader bu olsa gerek... :)

EnCey ve CeMoŞ bunu beğendi.
  2. burçemm

burçemm Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1.816
    Ödül Puanları:
    0
    benim evlilik teklifimm uzaktan uzağa olmuştuuuu eşim bana evlilik teklifini askerde ve nöbetteyken etmiştiiii ve çok şaşırmiştimm hemen tlf yüzüne kapatimmmmm tam aptallaşmiştim diyebilirdimmmm :) evvettt diye haykırmak istiyordum ama yapadımm düşünmek istediğimiii söledimmmm 1 hafta sonrasııı aradımmmmm evet diye haykırdımmmmmmmm ve suan evliyimmmmm:)

CeMoŞ bunu beğendi.
  3. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    Ahhh Ahhhh bende merakla bekliyorum bana gelebilecek teklifi..4 yıllık çok güzel bi ilişkim var ve o insanla evlenmek istiyorum.. o da benımle evlenmek istiyor... seviyoruz birbirimizi Çok aşığız... İleriye dönük planlarımızı İnşallah Allahımın izni ile gerçekleştireceğiz ... :nazar:...kim nederse desin biz birbirimizi seviyoruz ve 1 kere daha gelsem dünyaya gene o insana aşık olmak sadece onu sevmek isterim...:)
    Not: Sürprizli bi teklif etsin kalayım böyle şok olayım:D:D
    ve de o sürpriz hazırlarken hiç anlamayayım :D:D gerçi yaptığı sürprizlerin farkında olmadım ama genede öyle yapsın :D:D

Son düzenleme: 20 Ağustos 2011
    CeMoŞ ve burçemm bunu beğendi.
  4. solenzara

solenzara Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    düz olsun benim olsun arkadaş :D

CeMoŞ bunu beğendi.
  5. büşra.shid

büşra.shid Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    175
    Ödül Puanları:
    0
    çok ani yapsa hiç beklemediğim bi anda ama orjinal de olmalı,klasik olmasın :) zaten o da sevmez :D:D artık bekleyip görcez :)

Nasıl bir evlenme teklifi hayaliniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çok Özel Bİr Evlenme Teklİfİ nasıl yaparım

Çok Özel Bİr Evlenme Teklİfİ nasıl yaparım

Çok Özel Bİr Evlenme Teklİfİ Günlerce, gecelerce hep onu düşünmüştüm. O ise beni sadece bir iş arkadaşı olarak görüyordu. Hatta bir seferinde, kız arkadaşıyla kavga etmiş ve bana cep telefonunu uzatarak, onu aramamı ve ikna etmemi rica etti. Göz yaşlarımı içime akıtarak, kıza telefon açıp barışması için ikna etmeye çalıştım. Sanki tanrı dualarımı duymuştu. Kız hiçbir şekilde barışmaya...
  2. nasıl bir evlenme teklifi aldınız?

nasıl bir evlenme teklifi aldınız?

aramızda severek yada görücü usulü evlenenler vardır... merak ediyorum öle yada böle evlendiniz? peki bu nasıl oldu paylaşmak istermisiniz? :)
  3. Bir evlenme teklifi

Bir evlenme teklifi

Moses Mendelssohn hiç yakışıklı bir adam değildi. Çok kısa boyunun olmasının yanı sıra, çok garip bir de kamburu vardı. Moses Mendelssohn, günün birinde Hamburg da yaşayan bir işadamını ziyarete gitti. İşadamının, Frumtje adında çok güzel bir kızı vardı. Moses, bu güzel kıza umutsuz bir aşkla tutuldu. Fakat güzel kız onun çirkin görüntüsünden ürkmüştü. O nedenle, değil onun sevgisine karşılık...
  4. nasıl bir evlenme teklifi almak istersiniz

nasıl bir evlenme teklifi almak istersiniz

nasıl bir evlenme teklifi beklersinizmelekler .merhaba meleklerim sevdiğiniz erkekten nasıl bir evlilik teklifi almak istersiniz beklersiniz buyrun burda paylaşalımhttp://www.meleklermekani.com/kadin-evlilik-teklifi-eder-mi.html"]

Sayfayı Paylaş