gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

nasıl bir olay yaaa biri bana açıklasın=))

Konu, 'Çöplük' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: nasıl bir olay yaaa biri bana açıklasın=))

ya bunee hiçbişey anlamadım kim kimle ewlenmiş çocuk doğurmuş bu ne:D

3. zeyna

zeyna Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

bayagı karısmıs bunlar :) emegine saglık

4. deniz_25710

deniz_25710 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

ne böööle ya kim kimdir ???

5. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

valla bende anlamadım canım baya birbirlerine girmişler

6. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

bayami cok iyi girmisler ya,,paylasim icin cok sagol canm,

nasıl bir olay yaaa biri bana açıklasın=)) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yaşanmış bir olay

Yaşanmış bir olay

Barbaros bulvarında olmuş bir olay... Arkadaşlarla öyle Barbaros bulvarında yürüyorduk. Bir anda yanımızdan son sürat bir minibüs geçti. Biz 'Freni patladı' filan demeye kalmadan, minibüs kafadan elektrik direğine bindirdi. Hemen koştuk, yardım edelim diye. Minibüse ulaştığımızda manzara şuydu: Yolcuların kiminin kası açılmıs, kiminin dudağı patlamış... Dağılmış vaziyetteler yani. Ama bir...
  2. sesin bir enerji türü olduğunu nasıl açıklarız

sesin bir enerji türü olduğunu nasıl açıklarız

sesin enerji olduğunu nasıl açıklarız sesin bir enerji türü olduğunu nasıl açıklarız bir türü ses türüdür ses bir enerji türümüdür, ses bir enerjimidir, ses, nasıl bir enerji türüdür, Sesin bir enerji türü olduğunu nasıl açıklarız? acil cevabınızı bekliyorum. Bütün sesler titşerek çıkar.Kendi sesimizde titreşerek çıkar.Örneğin uzaktaki bir arkadaşımıza bağırmak istiyoruz ses tellerimiz...
  3. Msn de büyük boyutlu nick yazma olayını biri bana anlatsın

Msn de büyük boyutlu nick yazma olayını biri bana anlatsın

Arkadaşlarım Msn de böyle büyük fontla nick yazılıyor. Bunu nasıl yapabiliyoruz. Boyutlandırma tam olarak nasıl yapılıyor bunun bir proğramı mı var ki Yardımcı olursanız artık benimde msn min güzel büyük yazı fontu ve nick görüntüsü olcak hadi janlarım bekliyom.
  4. şaşırtan bir olay

şaşırtan bir olay

Yengeç Nebulası bilim insanlarını şaşırttı 08 Ekim 2011 / 15:43 Araştırmaya göre, pulsardan çıkan gama ışınlarının... Boğa takım yıldızındaki Yengeç nebulasının (bulutsu) ortasındaki pulsarın yaydığı enerji, bilim insanlarını şaşkına çevirdi. Araştırmaya göre, pulsardan (periyodik elektromanyetik dalgalar yayan gökcisimleri) çıkan gama ışınlarının gücünü 100 milyar ila 400 milyar...
  5. Gerçek bir olay :)

Gerçek bir olay :)

Gerçek Bir Olaydır..Sibirya'nın köylerinden birinde cenaze mezarlığa götürülüyormuş. Mısır tarlasının ortasında, tabut köylülerin ellerinden düşüvermiş. Tabutun içindeki ceset düşüp dereye yuvarlanmış. Akıntı, cesedi dinamitle avlanan balıkçıların yanına sürüklemiş. Balıkçılar "Acaba adamı dinamitle biz mi öldürdük?" d...iye endişeye kapılarak, cesedi askeri kışlanın tellerine...

Sayfayı Paylaş