gebe
  1. İroş

İroş Forum Okuru

Nasıl daha başarılı olabiliriz ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında İroş tarafından paylaşıldı.

Biz insanların başarılarını arttırmanın bir yolu var mı ? Daha iyi ve daha başarılı nasıl olunur ? Hangi tekniklerden yararlanmak gerekiyor. Ben bunu okul için soruyorum. Okulda daha başarılı olmak istiyorum ama nasıl bir yol çizeceğimi izleyeceğimi bilmiyorum açıkçası. Nasıl daha fazla başarılı olabiliriz ? Tşk.

Nasıl daha başarılı olabiliriz ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kadınlar flörtte daha başarılı

Kadınlar flörtte daha başarılı

Flörtte erkekler daha çok atağa geçiyor, ama kadınlar daha başarılı. İtalyanlar flörtte aceleci, Fransızlar telaşsız. En kolayı evli erkekleri baştan çıkarmak. Şampanya ve krem şantili çilek baş döndürüyor Aşk romanları yayımlayan bir Alman kitabevinin araştırması ülkeden ülkeye insanların farklı amaçlarla, farklı biçimde flört ettiğini gösterdi. 18 ülkeden 4 binden fazla kişinin...
  2. Türk bilim adamları daha başarılı

Türk bilim adamları daha başarılı

Termik santrallerde dışa bağımlılığı azaltmak için önemli bir adım atıldı. Tübitak-Marmara Araştırma Merkezi, süper alaşımlı bin 500'e yakın parçayı yerli hale getirdi. Türkiye gaz türbinlerini üretebilen ülke olacak. Tübitak-Marmara Araştırma Merkezi, süper alaşımlı bin 500'e yakın parçayı yerli hale getirdi. Böylece Türkiye gaz türbinlerini üretebilen ülke konumuna kavuşacak....
  3. Diyetinizde Nasıl Başarılı Olursunuz?

Diyetinizde Nasıl Başarılı Olursunuz?

Diyetinizde Nasıl Başarılı Olursunuz? Eğer siz de geçici diyet müptelalarından, öğün atlayıcılardan veya atıştırma meraklılarındansanız muhtemelen kilolarınızla da başınız ciddi olarak derttedir. Böyle belli başlı kötü beslenme alışkanlıkları olan kişiler ne yazık ki, her gün yeni bir başarısız diyete başlayıp umutsuz yolculuklarına devam ediyorlar. HER GÜN 33 MİLYON KİŞİ DİYETE BAŞLIYOR...
  4. iş mülakatında nasıl başarılı olabilirim acaba ?

iş mülakatında nasıl başarılı olabilirim acaba ?

Pazartesi günü bir iş mülakatına gireceğim ve nasıl davranacağımı , neler yapacağımı bilmiyorum. Nasıl hareket etsem bana bir ayrdım etseniz..
  5. Derslerimde nasıl başarılı olabilirim ?

Derslerimde nasıl başarılı olabilirim ?

Arkadaşlar, bu sene karnemin çok iyi olması lazım.Derslerde başarılı olabilmek için ne yapabilirim, tecrübelerinizi paylaşır mısınız ?

Sayfayı Paylaş