gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

nasıl davranmalıyım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

sevdiğm cocuk 7 aralık doğumlu ona nasıl davranmalıyım ???

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, 7 Aralık dediğinize göre sevdiğiniz insan Yay Burcu. Konuyla ilgili bilgiye Yay Burcu Erkeği Özellikleri adlı konumuzdan ulaşabilirsiniz :)

nasıl davranmalıyım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Öğretmenler Ergenlere Nasıl Davranmalı?

Öğretmenler Ergenlere Nasıl Davranmalı?

ergenlere nasıl davranılmalı öğretmenlere nasıl davranmalıyız öğretmenlerimize davranmalıyız öğretmenimize öğretmene davranılır *Gençlerle şakalaşın, espri yapın, ama sakın alay etmeyin. *Onları anlamaya ve empati kurmaya çalışın ama sakın yaşadıklarını küçümsemeyin. *Onlara kuralları açıklayın ve uymalarını isteyin ama bunu otoritenizi kanıtlama yolu olarak kullanmayın. *Gençleri kabul...
  2. bebeğinize nasıl davranmalısınız

bebeğinize nasıl davranmalısınız

Çoğu ana baba yeni doğan bir bebeğin şımartılıp şımartılamayacağını merak eder. Bir asır önce ağırlıklı olarak kabul edilen görüş, yeni doğan bir çocuğun şımartılabileceği ve bunun çok kolaylıkla gerçekleşebileceği yönündeydi. Bebekler katı programlara tabi kılınır ve yalnızca kesinlikle gerekli olduğunda ele ve kucağa alınırlardı. Küçük bir bebek aç olduğu ya da altına yaptığı için...
  3. ailede kadın nasıl davranmalı

ailede kadın nasıl davranmalı

kocaya nasıl davranmalı kadin kocasina nasil davranmali kadın kocasına nasıl davranmalı engelli insanlara davranmalıyız kocama davranmalıyım bir kadın, önce evinin kadını olmalı. Kocasına, akrabalarına, komşularına karşı daima saygılı ve uyumlu bir kişilik sergilemelidir. Tutumlu olmalı, zira (c.c.) israf edenleri sevmez. Evde herşeyi dikkatli ve itina ile kullanmalı. En ufak ve değersizmiş...
  4. Hanıma nasıl davranmalı?

Hanıma nasıl davranmalı?

islamda erkek kadına nasıl davranmalı hamile kadına nasıl davranılmalı erkek hanımına davranmalı bir bayana davranılır bayanlara davranılır Dinimizde hanımların değerlidir.Ve kuranda hanımlara nasıl davranılacağı gayet açık bir şekilde ifade ediliyor.Ancak bunu bir çok kişi bilmiyor.Beylere sesleniyorum hanımlarınıza hak ettiği değeri veriniz!!! HANIMA NASIL DAVRANMALI? İslâm âlimlerinden,...
  5. nasıl davranmalı

nasıl davranmalı

şimdi bzim sınıfta bir kız var üst sınıfdan birini sevyor. sürkli her tenefüste onu görmek için çabalıyor sizce nasıl davranmalı. ben ona sürekli etrafında dolaşmaması gerektiğini ve kimseye söylememesi gerektiğini söyledim. küimseye söylemedi ama hep onu görmek için oradan oraya gidiyoruz. diyorum git sınıfına bak bakamam diyor beni gönderyor ne yapıor git bak diye. bana baktımı diye hepbana...

Sayfayı Paylaş