gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

nasıl etkileyebilirim

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

ben bir çocuğu seviyorum . geçen sene bu çocuk bana çıkma teklifi etti ben baskasına asık oldugum için onun farkına varamadımm :( şimdu bu yıl yaklaşık iki buçuk aydır peşindeyim ortak arkadaşlarımızla felan nasıl oldugunu neler yaptıgını haberlerini alıyorum . ben buna açıldım seviyorum seni dedim. buluştuk ama buluşmadan once heveslenme cıkma teklifi etmicem dedi odun. neyse buluştuk evlerimize geldik bu bana nette çok iyi ve hoş bir kızsın arkadaş olalım aşklar gelip geçici yazdı yani hep yanımda olursun anlamında bişey dedi. ama ben bu cocukla cıkmak istiyorum . benim olsun istyorum nasıl ypabilirm püf noktaları felan verin ya ://

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Kaç yaşında olduğunuzu merak ettim doğrusu :)

nasıl etkileyebilirim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tinnitus yaşam kalitesini ciddi biçimde etkileyebilir mi?

Tinnitus yaşam kalitesini ciddi biçimde etkileyebilir mi?

Cevap 3: Tinnitus hastaları genellikle bu sorunun sadece kendilerinde olduğunu sanırlar ve başkalarına kulaklarındaki gürültüden bahsetmenin “deli saçması” sanılacağından korkarlar. Bu hastaların birçoğu gürültülü ortamda konuşmakta sıkıntı çeker. Bunun sonucu kalabalık yerlerden uzak dururlar ve bu davranış kendilerini başkalarından izole etme sonucunu getirir. Günümüzün toplumunda bu...
  2. Nasıl yaşayanlar nasıl ölüyorlar?

Nasıl yaşayanlar nasıl ölüyorlar?

Yapılan bir araştırmaya göre, karakterimiz, yakalanacağımız hastalıklar ve hayat süremiz hakkında önemli ipuçları veriyor. Kişiliğimiz ve hayata bakışımız vücudumuzu etkiliyor. DÜŞÜNCESİZ Akıllara gelen ilk şeyi karşısındaki insanın kırılıp kırılmayacağını düşünmeden söyleyen insanlar en fazla kazalarda hayatını kaybediyor. ENDİŞELİ Kaygı bozukluğu olan ve en küçük olaydan dahi endişeye...
  3. Sabun, dudakları olumsuz etkileyebilir

Sabun, dudakları olumsuz etkileyebilir

Sabunun cildi kuruttuğunu sanırım hepiniz biliyorsunuzdur ama birde sabun dudaklara karşı olumsuz etkilerde bulunabiliyormuş nasıl mı ? Dudaklarda görülen çatlamalar estetik açıdan da problem yaratıyor. Bunun en büyük nedeni ise vücudun daha çok neme ihtiyaç duyması. Uzmanlara göre, cildi kuru olanların dudaklarında egzamaya benzer yara ve çatlamalar daha sık görülüyor. Sabun kalıntılarının...
  4. nasıl davranmalı

nasıl davranmalı

şimdi bzim sınıfta bir kız var üst sınıfdan birini sevyor. sürkli her tenefüste onu görmek için çabalıyor sizce nasıl davranmalı. ben ona sürekli etrafında dolaşmaması gerektiğini ve kimseye söylememesi gerektiğini söyledim. küimseye söylemedi ama hep onu görmek için oradan oraya gidiyoruz. diyorum git sınıfına bak bakamam diyor beni gönderyor ne yapıor git bak diye. bana baktımı diye hepbana...

Sayfayı Paylaş