nasıl geçer ki bu sivilce lekeleri?..

bur_çak

Aktif Üye
Üye
nasıl geçer ki bu sivilce lekeleri?..
sivilcemle oynamam, genellikle regl olacağım zaman çıkar 3-5 gün misafirim olur sona iz bırakarak gider kendileri sağolsunlar.sorum şu aranızda gül suyuyla yüzünü temizleyip sivilce lekelerine iyi geldiğine şahit olan var mı ya da kullanıp cildine iyi gelen? bir de yeşil çay şu markette satılanlardan alıp içsem faydası olur mu ki ne kadar güveneyim onlara? (bu arada yüzüm normal bi cilde sahipti ama yağlıya doğru ilerlemekte)

benimde öyle olurdu ben kil kullanırım çok faydalı hem kurutuyor sivilceleri hemde yağlı ciltlee çok iyi yeşil kil maskesi

benim bi tek alnım yağlı küçücük küçücük sivilceler var geçmedi bende ellemiyorum ne haliniz varsa görün dedim. yazın nemden mi yağlanıyo bilmiyorum kışında beyaz beyaz kurur hele her banyodan sonra yanaklarımda belli yerlerde gerginliği hissediyorum ağzımı hareket ettirdiğimde. nasıl bi cilde sahibim bilmiyorum kışın kuru yazın yağlı böyle bi çelişki içinde cildim sağolsun beni de deli eder :) bi arkadaşım bahsetti gül suyunu onun cildi benimkinden beterdi tabi ama çok şey denedi o benim o kadar cesaretim yok onun kadar sorunum da yok :) şu marketlerde satılan ürünlerden hiç kullanmadım siyah nokta peeling temizleyici gibi,hele bu güne kadar nemlendirici krem bile sürmedim ama bu yıl çok çıkmaya başladı sanırım yılların patlamasını yaşıyorum sizlere danışmakta fayda vardır diye düşündüm en azından bir şeyler deneyip her hangi bir sonuç alanlardan :)

karma cildin var ozman senin bi cilt uzmanına görü bence ozman benim ergenlik dönemide olmadı bende yumurtlaık kisti var onda kaynaklanıyor yüzümde va bacakalrımda çıkıyor özleelikle bacaklarımdaki çıban şeklinde ben ne yapam geçmiyor ama kil yüzüm için çok faydalı olsu bide antibiyotik kremler

karma cildin var ozman senin bi cilt uzmanına görü bence ozman benim ergenlik dönemide olmadı bende yumurtlaık kisti var onda kaynaklanıyor yüzümde va bacakalrımda çıkıyor özleelikle bacaklarımdaki çıban şeklinde ben ne yapam geçmiyor ama kil yüzüm için çok faydalı olsu bide antibiyotik kremler

canım bu ara o kadar çok şeyle uğraşıyorum ki saç, diş, kilo alma,mide küçülmesi,boğaz kuruluğu acısı derdi derken cildim için maskeye üşendim doğrusunu söylemek gerekirse, reglimde yeni bitti hala duruyolar zaten bi garip oluyorum o dönemde sonradan anca kendime geliyorum ben sadece pratik yöntem olarak sormuştum gül suyunu sürsem fayda eder mi acaba diye pek kullanan yok sanırım sana da teşekkür ederim canım ilgin için :)

Benzer Diğer Konularımız !

T
Cevaplar
1
Görüntüleme
6K
Kayıtsız Üye
K
M
Cevaplar
0
Görüntüleme