gebe
  1. hamisolmakistiyorum

hamisolmakistiyorum Forum Okuru

Nasıl hamile kalınır, hamile kalma yöntemleri Gebelik

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında hamisolmakistiyorum tarafından paylaşıldı.

Nasıl hamile kalınır lütfen biriniz bana tam anlamı ile hamile kalma yöntemleri gebelik hakkında detaylı olarak bilgiler yazabilir mi bu arada ne kadar manidar ben bu soruyu size sorar iken doğrulama sorusunda hamilemiyim yaz diyordu ayyyy çok sevindim ya ben inşallah bende bi gün hamile kalabilirim.

2. şenel atik

şenel atik Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    79
    Ödül Puanları:
    18
    ne zamandır istiyorsun

Nasıl hamile kalınır, hamile kalma yöntemleri Gebelik konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamilelik nasıl oluşur?

Hamilelik nasıl oluşur?

Görülen ilk adet kanamasından (MENARŞ) son adet kanamasına (MENOPOZ) kadar her ay tekrarlanan, beyin ve yumurtalık arasında gerçekleşen hormonal değişiklikler ve rahimden adet kanaması ile karakterize, özellikle genital sistem olmak üzere tüm organizmayı etkileyen siklik değişikliklere adet döngüsü veya menstrüel siklus denir. Kısaca hormonların etkisi ile üreme organlarının her ay geçirdiği...
  2. En kolay nasıl hamile kalınır?

En kolay nasıl hamile kalınır?

Bebek sahibi olmak isteyen çiftler hayatın diğer alanlarında olduğu gibi bu konuda da plan yapmak zorunda kalmaktadırlar. Çocuk sahibi olmayı sürekli erteleyen çiftler hamilelik kararı verildiğinde ise geç kalınmışlığın telaşıyla daha kolay hamile kalmanın yollarını arıyor. Gebelik ancak belli şartlar yerine getirildiğinde oluşabilir. Ayrıca 12 ay düzenli ilişkiye rağmen hamilelik...
  3. Doğal yollarla gebelik elde etmek

Doğal yollarla gebelik elde etmek

Uzun süredir hamile kalamama nedeniniz her ne olursa olsun, tedavi seçeneğine geçmeden önce doğal yöntemleri denemek gerektiğini düşünüyorum. Bilhassa yaşınız 35’ın altındaysa… Yaşam stilinizi ve beslenmenizi değiştirirseniz doğal yolla hamile kalamamanız için hiçbir neden olamaz. Tabii buna engel olacak anatomik bir eksiklik ya da tıbbi bir imkansızlık sözkonusu değilse... Günümüzde...
  4. Hamile kalmak için ne yapmalıyım ?

Hamile kalmak için ne yapmalıyım ?

Günümüzde birçok evli çift çocuk sahibi olma konusunda bir takım sıkıntılar yaşamaktadır.Bu sıkıntıların nedeni olmakla beraber nedensiz de çocuk olmayabilir.Sayfamıza çocuk sahibi olmak isteyen bayanlar tarafından bir çok sorular almaktayız.Bu sorular nasıl hamile kalırım hamile kalmak için neler yapmalıyım,hamile kalmanın yolları gibi..Bu soruların cevabını elimizden geldiğince sizlere...
  5. Bebek istiyoruz nasıl hamile kalırım ?

Bebek istiyoruz nasıl hamile kalırım ?

Hamile kalmaya niyetlendiniz ama bir türlü gebe kalamadınız.Nerde ne yapacağınızı bilmiyor,hamile kalmanın yollarını arıyorsunuz.Biz size bu konuda yardımcı olucak hamile kalmanız için bir takım önerilerde bulunucaz.Lakin gebe kalmaya karar verme den önce mutlaka bir hekime görünün,gebelik sürecini etkileyecek olumsuz durumlar varmı bunları tespit edin.Sağlıklı bir gebelik için hekim kontrolü...

Sayfayı Paylaş